Διαθέσιμο
Vengeance Enthusiast Choice-V99i MSI Edition Ryzen 9-9950X3D2 Dual Edition/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGNETHCHV99
Σε απόθεμα
Original price was: €4,399.00.€3,399.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,399.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL XPS 16 DA16260 16.0” 3.2K OLED Touch/Ultra X7 358H/32GB/2TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
SKU:
OKT-1030606176
Σε απόθεμα
€3,414.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Arc B390 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Zephyrus G16 GU605CR-QR138X 16” 2.5K (2560 x 1600) OLED 240Hz U9-285H/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070Ti 12GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray/With ROG Zephyrus G16 Sleeve
SKU:
OKT-90NR0LZ5-M00720
Σε απόθεμα
€3,424.00| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070TI |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
Διαθέσιμο
DELL 16 Premium DA16250 16.3” FHD+/Ultra 7 255H/32GB/1TB SSD/RTX 5060/Win 11 Pro/3Y NBD/Platinum
SKU:
OKT-1024305496
Σε απόθεμα
€3,448.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16.3” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
Vengeance Eternal-97 NZXT Edition Ryzen 9-9950X3D2 Dual Edition/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENETERNV97
Σε απόθεμα
Original price was: €4,449.00.€3,449.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,449.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 301i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
SKU:
Konica301i
Σε απόθεμα
€3,458.00| Βάρος | 80 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Konica Minolta Bizhub 328i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
SKU:
Minolta-Bizhub-328i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€3,470.00| Βάρος | 75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61.5 × 68.8 × 89.9 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 32 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Όχι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C450i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner-Certified Refurbished)
SKU:
praxi-AA7
Σε απόθεμα
€3,472.00| Βάρος | 124 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 45/22 σελ./ λεπτό |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Vengeance Spider-V1 Asus Edition Ryzen 9-7900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG289Q1A IPS HDR Gaming Monitor 28″ 4K
SKU:
GD-VEnSPIDGT4080BN
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €5,400.00.€3,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,499.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Μνήμη Γραφικών | 16GB |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Cougar Edition C-33 Intel i5-13400F/ 32GB DDR4/ 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133CoUGARC14070322TB16Ti
Εκτός αποθέματος
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Cougar MX410 Mesh |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Μνήμη Γραφικών | 16GB |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance WaterCool-X3 Lian-Li Edition Ryzen 9-5900X/ 32GB / 1TB SSD / RTX 4060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-2004WATERCOOL4070X3
Εκτός αποθέματος
€3,500.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li Lancool II |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Unity-Z3 Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC + Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWPXEN Ultrawide 34″
SKU:
GD-021TV2BFUNIZ3BN
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |