Vengeance Spider-V1 Asus Edition Ryzen 9-7900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG289Q1A IPS HDR Gaming Monitor 28″ 4K
SKU:
GD-VEnSPIDGT4080BN
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €5,400.00.€3,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,499.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Μνήμη Γραφικών | 16GB |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Cougar Edition C-33 Intel i5-13400F/ 32GB DDR4/ 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133CoUGARC14070322TB16Ti
Εκτός αποθέματος
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Cougar MX410 Mesh |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Μνήμη Γραφικών | 16GB |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance WaterCool-X3 Lian-Li Edition Ryzen 9-5900X/ 32GB / 1TB SSD / RTX 4060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-2004WATERCOOL4070X3
Εκτός αποθέματος
€3,500.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li Lancool II |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Unity-Z3 Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC + Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWPXEN Ultrawide 34″
SKU:
GD-021TV2BFUNIZ3BN
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-R5 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOXU24070R577
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Oblivion-X48 Razer Edition Intel i5-14600KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNX9NEW48TBTI
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€3,500.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-Z8 NZXT Edition Ryzen 7-7800X3D/ 64GB DDR5/ 2TB SSD /RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01ARKHAMZ2
Εκτός αποθέματος
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Elite |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-X8 Asus Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Vision-X2 LIAN LI Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7800 ΧΤ 16GB / No Os Gaming PC
SKU:
GD-100VENECLIPSEV2
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Lian Li 011 Vision Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Asylum-V4 MSI Edition i7-14700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GASYV4
Εκτός αποθέματος
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 14700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Asylum-V91 MSI Edition Ryzen 5-9600X / 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENASYV91
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 9600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V12 Asus Edition Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800V12
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |