Διαθέσιμο
Vengeance Cyborg-V2 Asus Edition Intel Ultra 7-265K/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERSTEELV2
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265K |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V4 NZXT Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV4
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Elite |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V6 NZXT Edition Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV6
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Elite |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Hunter-V8 Asus Edition Ryzen 5-8500G/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RMISTV8
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Μνήμη Γραφικών | 16GB |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V7 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV7
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE 321R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-X87 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHX87
Σε απόθεμα
€3,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MEGA VIEW |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad P14s G6 14.5” 2.8K OLED/Ryzen AI 7 PRO-350 /64GB/2TB SSD/AMD Radeon Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/5G/Touch/Black
SKU:
OKT-21QL004AGM
Σε απόθεμα
€3,514.00| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon 860M Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Vector 17 HX AI A2XWIG 17” QHD+ 2560×1600 IPS 240Hz/Ultra 9 275HX/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5080 16GB/Win 11 Pro/2Y/Cosmos Gray
SKU:
OKT-9S7-17S372-225
Σε απόθεμα
€3,524.00| Βάρος | 5.33 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 17” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5080 |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
Μη Διαθέσιμο
Canon imagePROGRAF TX-4200 Plotter – 44” (1118mm) με Wi-Fi
SKU:
TX-4200-1
Εκτός αποθέματος
€3,540.41| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 44″ |
| Brand |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G18 G815LW-S9097X 18” 2560 x 1600, IPS 240Hz Ultra 9 275HX/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5080 16GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray
SKU:
OKT-90NR0LC1-M004F0
Σε απόθεμα
€3,544.00| Βάρος | 4.234 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5080 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
Konica Minolta Bizhub C268i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
SKU:
Minolta-Bizhub-268i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€3,594.00| Βάρος | 85 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61.5 × 68.8 × 89.9 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 26 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Όχι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-V98 MSI Edition Intel Ultra 9-285K/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENLOBLV98
Σε απόθεμα
Original price was: €6,000.00.€3,599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL Z890 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 9 285K |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |