Vengeance Nexus-X80 Razer Edition Intel i7-13700KF/ 32GB DDR5/ 512GB M.2 + 1TB HDD/RTX 4080 16GB/ W11 Gaming PC
SKU:
GD-VENNEX4090-1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €4,300.00.€3,603.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,603.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 13700KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 7 Pro 16IAX10H Gaming 16” WQXGA OLED/Ultra9-275HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F5002CGM
Σε απόθεμα
€3,659.00| Βάρος | 5.1 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5080 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 16 Plus MB16250 16” FHD+/Ultra 7 265HX/32GB/1TB SSD/RTX PRO 1000/Win 11 Pro/3Y Prosupport
SKU:
OKT-1023142524
Σε απόθεμα
€3,672.00| Βάρος | 2.81 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 1000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad P14s G6 14.5” WQXGA IPS/Ultra7-265H/64GB/1TB SSD/NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation 6GB/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QT000XGM
Σε απόθεμα
€3,688.00| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 500 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad P16v G3 16” WUXGA IPS/Ultra7-255H/32GB/1TB/NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell Generation 8GB/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21RS000AGM
Σε απόθεμα
€3,726.00| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 2000 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
DELL Server PowerEdge T360/Xeon 6333P (6C/12T)/32GB/2x480GB SSD/H755/2 PSU/5Y NBD
SKU:
OKT-1022875268--70
Σε απόθεμα
€3,790.00| Βάρος | 28.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 5600 MT/s |
| Server GPU | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Server CPU | Intel Xeon 6333P (up to 4.60GHz) |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad P16s G4 16” WUXGA IPS/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/NVIDIA RTX PRO 500 6GB/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QV000QGM
Σε απόθεμα
€3,795.00| Βάρος | 3.2 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | RTX PRO 500 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V98 Asus Edition Intel i7-14700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDER984080
Σε απόθεμα
€3,800.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 14700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Arkham-Z9 NZXT Edition Ryzen 7-7800X3D/ 64GB DDR5/ 2TB SSD /RTX 4070 Super 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01ARKHAMZ9
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€3,800.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 Super 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Elite |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Laptop Alienware 16x Aurora AC16251 WQXGA/Ultra 9 275HX/64GB/2TB SSD/GeForce RTX 5070/Win 11 Home/1Y NBD
SKU:
OKT-1030982574
Σε απόθεμα
€3,800.00| Βάρος | 5.4 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
Διαθέσιμο
DELL 16 Premium DA16250 16.3” 4K OLED Touch/Ultra 7 255H/32GB/1TB SSD/RTX 5060/Win 11 Pro/3Y NBD/Platinum
SKU:
OKT-1024305494
Σε απόθεμα
€3,805.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16.3” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
LENOVO PC Thinkstation P3 Ultra/U9-285/64GB/1TB SSD SSD/NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 16GB/Win 11 Pro/3Y NBD(1Y PREM)
SKU:
OKT-30J5003EMG
Σε απόθεμα
€3,821.00| Βάρος | 5.3 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 9 |