- Το προϊόν SPC – Filepecker I Plus έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X1 2-in-1 G10 Aura Edition 14” 2.8K OLED/Ultra7-258V/32B/2TB SSD /Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/Touch/5G/3Y PREM/Grey
SKU:
OKT-21NU0028GM
Σε απόθεμα
€3,854.00| Βάρος | 2.39 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics 140V |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Enthusiast Choice-V98i MSI Edition Ryzen 9-9950X3D2 Dual Edition/ 64GB DDR5 / 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGNETHCHV98
Σε απόθεμα
Original price was: €4,899.00.€3,899.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,899.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO PC Thinkstation P2 TW G2/U9-285K/64GB/1TB SSD SSD/NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 16GB/Win 11 Pro/3Y NBD(1Y PREM)
SKU:
OKT-30JQ001XMG
Σε απόθεμα
€3,902.00| Βάρος | 10.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 9 |
Μη Διαθέσιμο
Canon imagePROGRAF GP-4600S Plotter – 44” (1118mm) με Wi-Fi
SKU:
GP-4600S
Εκτός αποθέματος
€3,937.00| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 44″ |
| Brand |
Διαθέσιμο
DELL XPS 16 DA16260 16.0” 3.2K OLED Touch/Ultra X7 358H/64GB/2TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
SKU:
OKT-1030606175
Σε απόθεμα
€3,964.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Arc B390 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Mariot TUF Edition-V8 Ryzen 9-9900X3D/ 64GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFEMRTV8
Σε απόθεμα
€3,979.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 2TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO PC Thinkstation P3 TW G2/Ultra9-285K/64GB/1TB SSD SSD/NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 16GB/Win 11 Pro/3Y NBD(1Y PREM)
SKU:
OKT-30HT005KMG
Σε απόθεμα
€3,990.00| Βάρος | 7.1 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S90 Asus Edition Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 7900 GRE 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S50
Εκτός αποθέματος
€4,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7900 GRE 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T1g G8 16” WUXGA IPS/Ultra7-255U/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21TD0002GM
Σε απόθεμα
€4,063.00| Βάρος | 3.2 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad P16s G4 16” WUXGA IPS/Ultra7-265H/64GB/1TB SSD/NVIDIA RTX PRO 1000 8GB/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QV001FGM
Σε απόθεμα
€4,069.00| Βάρος | 2.7 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 1000 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DELL 16 Premium DA16250 16.3” 4K OLED Touch/Ultra 9 285H/32GB/1TB SSD/RTX 5060/Win 11 Pro/3Y NBD/Platinum
SKU:
OKT-1024305495
Σε απόθεμα
€4,103.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16.3” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |