Διαθέσιμο
DELL Pro Max 18 Plus MB18250 18” QHD+/Ultra 7 265HX/32GB/1TB SSD/RTX PRO 2000/Win 11 Pro/3Y Prosupport
SKU:
OKT-1023142564
Σε απόθεμα
€4,126.00| Βάρος | 6.86 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 2000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook Plus G6 Rollable POLED/Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Iris Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Luna Grey
SKU:
OKT-21TR000JRM
Σε απόθεμα
€4,179.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2000 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DELL XPS 14 DA14260 14.0” 2.8K TOUCH/Ultra X7 358H/64GB/4TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
SKU:
OKT-1030606070
Σε απόθεμα
€4,225.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Arc B390 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 4TB M.2 PCIe NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Deathstar-V4 ASUS ROG Edition Ryzen 9-9900X / 64GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7900 XT 20GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENGDTHSTV4
Εκτός αποθέματος
€4,300.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7900 XT 20GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Asus ROG Hyperion GR701 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C550i (Certified Refurbished)
SKU:
AA7P021
Σε απόθεμα
€4,340.00| Βάρος | 99 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Konica Minolta AccurioPrint C759(Certified Refurbished)
SKU:
Konica-Minolta-AccurioPrint-C759
Σε απόθεμα
€4,340.00| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
|---|---|
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad P16s G4 16” WUXGA IPS/Ultra7-265H/64GB/2TB SSD/NVIDIA RTX PRO 1000 8GB/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QV001GGM
Σε απόθεμα
€4,353.00| Βάρος | 2.7 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 1000 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
DELL XPS 16 DA16260 16.0” 3.2K OLED Touch/Ultra X7 358H/64GB/4TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
SKU:
OKT-1030606174
Σε απόθεμα
€4,412.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Arc B390 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 16 Premium MA16250 16” FHD+/Ultra 9 285H/64GB/1TB SSD/RTX PRO 2000/Win 11 Pro/3Y Prosupport
SKU:
OKT-1024786407
Σε απόθεμα
€4,425.00| Βάρος | 2.81 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 2000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
DELL PC Alienware Aurora ACT1250/Ultra 7-265KF/32GB/2TB SSD/GeForce RTX 5070/Win 11 Pro/2Y NBD/Clear Side Panel
SKU:
OKT-1020761030
Σε απόθεμα
€4,456.00| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | RTX 5070 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
Konica Minolta Bizhub 361i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
SKU:
Minolta-Bizhub-361i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€4,462.00| Βάρος | 76 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61.5 × 68.8 × 77.9 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |