- Το προϊόν HP DesignJet Z6 - 24" έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Διαθέσιμο
HUAWEI UPS UPS2000-H-10kVA
SKU:
OKT-02291103
Σε απόθεμα
€4,490.00| Βάρος | 18.955 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | SNMP |
| Μπαταρία | 2 x ESS-240V12-9AhBPVBA04,Battery pack-9Ah (2U) |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 10000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 10000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Huawei |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S69 Asus Edition Ryzen 9-9900X/ 64GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S69
Εκτός αποθέματος
Original price was: €5,700.00.€4,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €4,499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad P1 G8 16” WUXGA IPS/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/NVIDIA RTX PRO 2000 8GB/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21Q80001GM
Σε απόθεμα
€4,513.00| Βάρος | 4.16 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 2000 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Μη Διαθέσιμο
Hikvision DS-2TD2617B-6-PA(B) IP Κάμερα Παρακολούθησης Αδιάβροχη Thermographic
SKU:
DS-2TD2617B-6/PA
Εκτός αποθέματος
€4,560.00| Βάρος | 1.760 κ. |
|---|---|
| Brand | Hikvision |
| Δικτυακά | IP Κάμερα |
Διαθέσιμο
Canon Plotter ImagePROGRAF TM-355 MFP LM 36″
SKU:
6244C003ΑΑ
Σε απόθεμα
€4,584.00| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 36″ |
| Brand |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V90 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 64GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV90
Εκτός αποθέματος
Original price was: €4,999.00.€4,599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €4,599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
HP DesignJet T850 36” MFP 914mm με Scanner και Wi-Fi (2Y9H2A)
SKU:
2Y9H2A
Σε απόθεμα
€4,674.00| Βάρος | 83 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 36″ |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C301i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
SKU:
MinoltaBizhubC301i
Σε απόθεμα
€4,710.00| Βάρος | 80 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
DELL Laptop Alienware 16 Area 51 AA16250 16” QHD+/Ultra 9-275HX/32GB/2TB SSD/GeForce RTX 5080/Win 11 Pro/2Y NBD
SKU:
OKT-1019424925
Σε απόθεμα
€4,711.00| Βάρος | 5.4 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5080 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 7 Pro 16IAX10H Gaming 16” WQXGA OLED/Ultra9-275HX/64GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F5009HGM
Σε απόθεμα
€4,711.00| Βάρος | 5.1 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5090 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
DELL Laptop Alienware 16x Aurora AC16251 WQXGA/Ultra 9 275HX/64GB/2x2TB SSD/GeForce RTX 5070/Win 11 Pro/3Y NBD
SKU:
OKT-1030764966
Σε απόθεμα
€4,721.00| Βάρος | 4.77 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2x 2TB PCIe NVMe M.2 SSD (4TB RAID 0) |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 16 Plus MB16250 16” FHD+/Ultra 9 285HX/64GB/1TB SSD/RTX PRO 3000/Win 11 Pro/3Y Prosupport
SKU:
OKT-1023142509
Σε απόθεμα
€4,867.00| Βάρος | 2.81 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 3000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |