Διαθέσιμο
LENOVO Server ThinkSystem SR645 V3 1U/AMD EPYC 9115/32GB/2x750W/940-8i/3Y NBD
SKU:
OKT-7D9C1000EA
Σε απόθεμα
€4,950.00| Βάρος | 12.3 κ. |
|---|---|
| Τύπος RAM | DDR5 – 6400 MT/s |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Server CPU | AMD EPYC 9115 |
| Server GPU | On Board Graphics |
Διαθέσιμο
DELL Laptop Alienware 18 Area 51 AA18250 18” QHD+/Ultra 9-275HX/32GB/2TB SSD/GeForce RTX 5080/Win 11 Pro/2Y NBD
SKU:
OKT-1021144153
Σε απόθεμα
€4,989.00| Βάρος | 6.86 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5080 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V9 ASUS ROG Edition Intel Ultra 9-285K/ 64GB DDR5/ 2TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV91-1
Εκτός αποθέματος
Original price was: €7,200.00.€4,999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €4,999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 9 285K |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | Asus ROG Hyperion GR701 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SRT5KXLI 5KVA On Line
SKU:
OKT-SRT5KXLI
Σε απόθεμα
€5,094.00| Βάρος | 63.6 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | APCRBC140 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 4500W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 5000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V59 NZXT Edition Intel Ultra 9-285K/ 64GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV59
Εκτός αποθέματος
Original price was: €5,399.00.€5,099.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €5,099.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL Z890 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 9 285K |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Raider 18 HX AI A2XWIG 18” 3840×2400 MiniLED 120Hz/U9- 285HX/64GB/2x2TB SSD NVMe PCIe/NVidia GeForce RTX 5080 16GB/Win 11 Pro/2Y/Core Black
SKU:
OKT-9S7-182462-210
Σε απόθεμα
€5,187.00| Βάρος | 7.98 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5080 |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 NVMe PCIe GEN5 + 2TB M.2 NVMe PCIe GEN4 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ProArt PX13 OLED HN7306EA-LX024X 13.3” 3K (2880 x 1800) Touch Ryzen AI MAX+ 395/128GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Pro/2Y/Nano Black
SKU:
OKT-90NB17X1-M001S0
Σε απόθεμα
€5,269.00| Βάρος | 6.554 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 128GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI MAX+ |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X1 Carbon G13 Aura Edition 14” 2.8K OLED/Ultra7-265U/64GB/1TB SSD Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/Touch/5G/3Y PREM/Black Paint
SKU:
OKT-21NX008SGM
Σε απόθεμα
€5,329.00| Βάρος | 2.335 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5x |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
DELL PC Alienware Aurora ACT1250/Ultra 9-285K/32GB/1TB SSD + 2TB SSD/GeForce RTX 5070Ti/Win 11 Pro/2Y NBD/Clear Side Panel
SKU:
OKT-1020761183
Σε απόθεμα
€5,340.00| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | RTX 5070Ti |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 9 |
Konica Minolta Bizhub C361i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
SKU:
Minolta-Bizhub-C361i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€5,448.00| Βάρος | 80 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S89 Asus Edition Intel Ultra 9-285K/ 64GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S70
Εκτός αποθέματος
Original price was: €5,900.00.€5,479.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €5,479.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 9 285K |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Immortal Asus Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4090 24GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEDDR5GT4090
Εκτός αποθέματος
€5,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4090 24GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |