Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 9 18IAX10 Gaming 18” WQUXGA IPS/Ultra9-275HX/64GB/2x 2TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB/Win 11 Pro/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83EY0031GM
Σε απόθεμα
€5,518.00| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5080 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V9 Edition Ryzen 9-9900X3D/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENRAPTORV9
Εκτός αποθέματος
Original price was: €6,799.00.€5,549.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €5,549.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | Jonsbo MOD5 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA123X 18” 2560 x 1600 Mini Led 240Hz U9-275HX/64GB/2x2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5090 24GB/Win 11 Pro/2Y/Off Black/With ROG backpack
SKU:
OKT-90NR0LF1-M006F0
Σε απόθεμα
€5,578.00| Βάρος | 7.95 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5090 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 2x 2TB PCIe NVMe M.2 SSD (4TB RAID 0) |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C650i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)(Certified Refurbished)
SKU:
AA7N021
Σε απόθεμα
€5,580.00| Βάρος | 124 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| ADF | Ναι |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Raider A18 HX A9WJG 18” 3840×2400 MiniLED 120Hz/R9 9955HX3D/64GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5090 24GB/Win 11 Pro/2Y/Core Black
SKU:
OKT-9S7-182L72-073
Σε απόθεμα
€5,795.00| Βάρος | 7.98 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5090 |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
Canon Plotter ImagePROGRAF TM-350 MFP Z36
SKU:
TM-350 MFP Z36
Σε απόθεμα
€5,803.00| Βάρος | 100 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 36″ |
| Brand |
Konica Minolta Bizhub 451i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
SKU:
Minolta-Bizhub-451i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€5,826.00| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61.5 × 68.8 × 96.1 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SRT6KXLI 6KVA On Line
SKU:
OKT-SRT6KXLI
Σε απόθεμα
€5,922.00| Βάρος | 67 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | APCRBC140 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 6000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 6000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 18 Plus MB18250 18” QHD+/Ultra 9 285HX/64GB/1TB SSD/RTX PRO 3000/Win 11 Pro/3Y Prosupport
SKU:
OKT-1023142561
Σε απόθεμα
€5,996.00| Βάρος | 6.86 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 3000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V2 Edition Ryzen 9-9950X3D/ 128GB DDR5/ 4TB SSD / RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENRAPTORV2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €7,900.00.€5,999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €5,999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9950X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 128GB |
| Χωρ. Δίσκου | 4 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | Jonsbo MOD5 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL PC Alienware Area 51 AAT2250/Ultra 9-285K/64GB/2TB SSD/RTX 5080 16GB/WiFi/Win 11 Pro/2Y NBD/Glass Door
SKU:
OKT-1025618404
Σε απόθεμα
€6,037.00| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 9 |