Konica Minolta Bizhub 451i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
SKU:
Minolta-Bizhub-451i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€5,826.00| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61.5 × 68.8 × 96.1 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SRT6KXLI 6KVA On Line
SKU:
OKT-SRT6KXLI
Σε απόθεμα
€5,922.00| Βάρος | 67 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | APCRBC140 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 6000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 6000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 18 Plus MB18250 18” QHD+/Ultra 9 285HX/64GB/1TB SSD/RTX PRO 3000/Win 11 Pro/3Y Prosupport
SKU:
OKT-1023142561
Σε απόθεμα
€5,996.00| Βάρος | 6.86 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 3000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V2 Edition Ryzen 9-9950X3D/ 128GB DDR5/ 4TB SSD / RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENRAPTORV2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €7,900.00.€5,999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €5,999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9950X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 128GB |
| Χωρ. Δίσκου | 4 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | Jonsbo MOD5 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL PC Alienware Area 51 AAT2250/Ultra 9-285K/64GB/2TB SSD/RTX 5080 16GB/WiFi/Win 11 Pro/2Y NBD/Glass Door
SKU:
OKT-1025618404
Σε απόθεμα
€6,037.00| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 9 |
Διαθέσιμο
DELL PC Alienware Aurora ACT1250/Ultra 9-285K/64GB/1TB SSD + 2TB SSD/GeForce RTX 5080/Win 11 Pro/2Y NBD/Clear Side Panel
SKU:
OKT-1020761131
Σε απόθεμα
€6,183.00| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | RTX 5080 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 9 |
Διαθέσιμο
HP DesignJet T950 36” MFP 914mm με Scanner και Wi-Fi (2Y9H3A)
SKU:
2Y9H3A
Σε απόθεμα
€6,293.00| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 36″ |
Διαθέσιμο
Vengeance Eternal-V4 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENETERNV4
Σε απόθεμα
Original price was: €6,999.00.€6,299.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €6,299.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | BeQuiet 1000W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V99 MSI Edition Ryzen 9-9900X3D/ 64GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV99
Σε απόθεμα
Original price was: €7,999.00.€6,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €6,499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Eternal-98 NZXT Edition Ryzen 9-9950X3D2 Dual Edition/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENETERNV98
Σε απόθεμα
Original price was: €7,499.00.€6,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €6,499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | BeQuiet 1000W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Canon imagePROGRAF PRO-4600 Plotter – 44” (1118mm) με Wi-Fi
SKU:
PRO-4600-1
Εκτός αποθέματος
€6,523.60| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 44″ |
| Brand |