Διαθέσιμο
DELL PC Alienware Aurora ACT1250/Ultra 9-285K/64GB/1TB SSD + 2TB SSD/GeForce RTX 5080/Win 11 Pro/2Y NBD/Clear Side Panel
SKU:
OKT-1020761131
Σε απόθεμα
€6,183.00| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | RTX 5080 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 9 |
Διαθέσιμο
HP DesignJet T950 36” MFP 914mm με Scanner και Wi-Fi (2Y9H3A)
SKU:
2Y9H3A
Σε απόθεμα
€6,293.00| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 36″ |
Διαθέσιμο
Vengeance Eternal-V4 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENETERNV4
Σε απόθεμα
Original price was: €6,999.00.€6,299.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €6,299.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | BeQuiet 1000W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V99 MSI Edition Ryzen 9-9900X3D/ 64GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV99
Σε απόθεμα
Original price was: €7,999.00.€6,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €6,499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Eternal-98 NZXT Edition Ryzen 9-9950X3D2 Dual Edition/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENETERNV98
Σε απόθεμα
Original price was: €7,499.00.€6,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €6,499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | BeQuiet 1000W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Canon imagePROGRAF PRO-4600 Plotter – 44” (1118mm) με Wi-Fi
SKU:
PRO-4600-1
Εκτός αποθέματος
€6,523.60| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 44″ |
| Brand |
Vengeance Nexus-X Intel i7-13700KF/ 32GB DDR5/ 512GB M.2 + 512 SSD/RTX 4090 24GB/ W11 Gaming PC
SKU:
GD-VENNEX4090
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€6,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 13700KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4090 24GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance Immortal Asus Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB HDD/RTX 4090 24GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEDDR5GT40902TB
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€6,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4090 24GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Oblivion-X9 Razer Edition Intel i9-13900F/ 64GB DDR5/ 1TB SSD + 2TB HDD/ RTX 4090 24GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNX9NEW01TBTI
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€6,900.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 13900F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4090 24GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance Oblivion-X49 Razer Edition Intel i9-14900KF/ 64GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 4090 24GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNX9NEW49TBTI
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€6,900.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 14900KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4090 24GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance Spider-X9 Asus Edition Intel i9-14900F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4090 24GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX94090
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€6,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 14900F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4090 24GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Spider-V43 Asus Edition Ryzen 7-9700X / 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 4090 24GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX4540090
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€6,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4090 24GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |