Διαθέσιμο
Marvo SG-269 Ηχεία Υπολογιστή 2.0 με RGB Φωτισμό και Bluetooth σε Μαύρο Χρώμα
SKU:
SG-269
Σε απόθεμα
€15.00| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Headset |
| Brand | Marvo |
Μη Διαθέσιμο
ARCTIC W1C – Extendable Wall-Mount Monitor Arm – VESA 75×75 and 100×100 – 18Kg
SKU:
ZEG-AEMNT00058A
Εκτός αποθέματος
€15.00| Βάρος | 2.35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 34 × 5 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
LOGITECH Mousepad Mat Studio Series Mid Grey
SKU:
OKT-956-000052
Σε απόθεμα
€15.04| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Τύπος Συσκευής | Mousepad |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mousepad Mat Studio Series Rose
SKU:
OKT-956-000053
Σε απόθεμα
€15.04| Βάρος | 0.387 κ. |
|---|---|
| Τύπος Συσκευής | Mousepad |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
ASUS keyboard and mouse wired U2000 Greek copilot
SKU:
OKT-90-XB1000KM00250-
Σε απόθεμα
€15.05| Βάρος | 1.029 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Σύνδεση | Wired |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Τεχνολογία | Optical |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
Διαθέσιμο
Arctic Freezer 8A CO – CPU Cooler AMD AM5, AM4, Direct touch dual 12cm Pressure Dual Ball Bearing
SKU:
ZEG-ACFRE00162A
Σε απόθεμα
€15.10| Βάρος | 0.59 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13.1 × 17.1 × 11 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
DELL Keyboard KB216 Greek QWERTY Multimedia, Black
SKU:
OKT-580-ADHV
Σε απόθεμα
€15.18| Βάρος | 0.51 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Razer Gigantus V2 Large Gaming Mousepad
SKU:
ZEG-RZ02-03330300-R3M1
Εκτός αποθέματος
€15.20| Βάρος | 0.43 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42.5 × 8 × 8 cm |
| Brand | Razer |