Διαθέσιμο
LENOVO 350 Bluetooth Silent Mouse Cloud Grey
SKU:
OKT-GY51S61907
Σε απόθεμα
€17.83| Βάρος | 0.179 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | up to 2400 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO Wireless Multi-Mode Pro Plus Mouse 6050, Black
SKU:
OKT-4Y51S61876
Σε απόθεμα
€17.96| Βάρος | 0.132 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 10 |
| Ανάλυση DPI | up to 4000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Μη Διαθέσιμο
Arctic Freezer 7 X Ψύκτρα Επεξεργαστή για Socket AM4/AM5/1200/115x/1700 Λευκή
SKU:
ACFRE00077A
Εκτός αποθέματος
€18.20| Βάρος | 0.530 κ. |
|---|---|
| Brand | Arctic |
| Αναβάθμιση Η/Υ | Ψύκτρες Επεξεργαστών |
Διαθέσιμο
Razer Kitty Ears V2 Quartz Pink – Clip-on Kitty Ears for Headsets – Universal Fit
SKU:
ZEG-RC21-02230200-R3M1
Σε απόθεμα
€18.20| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.2 × 8 × 2.8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Haylou W1 ANC Blue-Black Bluetooth TWS In-Ear Gaming Earbuds 45db 3mic Active Noise Cancel 35h BT5.3
SKU:
ZEG-T007/W1 ANC-B
Σε απόθεμα
€18.20| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.5 × 3.5 × 9 cm |
| Brand | HAYLOU |
Διαθέσιμο
Haylou RS4 Plus Black -2 Straps (Silicon & Magnetic) Smart Watch 1,78 AMOLED 368×448 100 faces IP68
SKU:
ZEG-RS4 PLUS-LS11-BK
Σε απόθεμα
€18.20| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 16 × 3 cm |
| Brand | HAYLOU |
Διαθέσιμο
ASUS MOUSE OPTICAL MD100 Blue/Quiet Blue
SKU:
OKT-90XB07A0-BMU000
Σε απόθεμα
€18.21| Βάρος | 0.192 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση DPI | 800/1000/1600 |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler Micro DTMC3G2/64GB, USB 3.2 Silver
SKU:
OKT-DTMC3G2/64GB
Σε απόθεμα
€18.30| Τύπος Κλεισίματος | No Cap |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 64GB |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds N50 ANC Blue – 45db ANC TWS Earbuds 6 mic ENC, IPX4 BT5.4
SKU:
ZEG-QCY-HT12 Blue
Σε απόθεμα
€18.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds N50 ANC Purple – 45db ANC TWS Earbuds 6 mic ENC, IPX4 BT5.4
SKU:
ZEG-QCY-HT12 Purple
Σε απόθεμα
€18.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds N50 ANC Black – 45db ANC TWS Earbuds 6 mic ENC, IPX4 BT5.4
SKU:
ZEG-QCY-HT12 Black
Σε απόθεμα
€18.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds N50 ANC White – 45db ANC TWS Earbuds 6 mic ENC, IPX4 BT5.4
SKU:
ZEG-QCY-HT12 White
Σε απόθεμα
€18.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |