Διαθέσιμο
QCY AilyBuds Pro Semi-Ear ANC TWS Green 6 mic & A.I. Noise Cancel. LDAC Audio Ultra HD Multi-point
SKU:
ZEG-6957141409237
Σε απόθεμα
€18.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
QCY AilyBuds Pro Semi-Ear ANC TWS Purple 6 mic & A.I. Noise Cancel. LDAC Audio Ultra HD Multi-point
SKU:
ZEG-6957141409220
Εκτός αποθέματος
€18.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
QCY AilyBuds Pro Semi-Ear ANC TWS White 6 mic & A.I. Noise Cancel. LDAC Audio Ultra HD Multi-point
SKU:
ZEG-6957141408827
Εκτός αποθέματος
€18.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY AilyBuds Pro Semi-Ear ANC TWS Blue 6 mic & A.I. Noise Cancel. LDAC Audio Ultra HD Multi-point
SKU:
ZEG-6957141408841
Σε απόθεμα
€18.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
QCY AilyBuds Pro Semi-Ear ANC TWS Black 6 mic & A.I. Noise Cancel. LDAC Audio Ultra HD Multi-point
SKU:
ZEG-6957141408810
Εκτός αποθέματος
€18.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY HT07 ArcBuds TWS White – ANC Music Earbuds, 40dB 6 microphone ANC & PNC, 32h battery
SKU:
ZEG-6957141408070
Σε απόθεμα
€18.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
Razer DeathAdder Essential Gaming Ποντίκι
SKU:
RZ01-03850100-R3M1
Εκτός αποθέματος
Original price was: €25.00.€18.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €18.90.| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | Razer |
| Χρώμα | Μαύρο |
Διαθέσιμο
Razer DeathAdder Essential White Gaming Ποντίκι
SKU:
RZ01-03850200-R3M1
Σε απόθεμα
Original price was: €25.00.€18.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €18.90.| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | Razer |
| Χρώμα | Μαύρο |
Διαθέσιμο
DELL Pro 5 Mouse – MS526
SKU:
OKT-570-BBLF
Σε απόθεμα
€19.35| Βάρος | 0.18 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Σύνδεση | Wireless |
| Ανάλυση DPI | 1600-6000 |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Τεχνολογία | Optical |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkPad USB-C Wireless Compact Mouse, Black
SKU:
OKT-4Y51D20848
Σε απόθεμα
€19.35| Βάρος | 0.132 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Σύνδεση | Wireless |
| Ανάλυση DPI | 800 /1600 /2400 |
| Κουμπιά Mouse | 4 |
| Τεχνολογία | Optical |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTDUO3CG3/64GB, USB 3.2, Type C
SKU:
OKT-DTDUO3CG3/64GB
Σε απόθεμα
€19.95| Τύπος Κλεισίματος | Flip cover |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 64GB |
Διαθέσιμο
DELL Full-Size Wireless Mouse – MS300
SKU:
OKT-570-ABOC
Σε απόθεμα
€19.98| Βάρος | 0.18 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Σύνδεση | Wireless |
| Ανάλυση DPI | DPIs at 1000, 1600, 2400, or 4000 |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Τεχνολογία | Optical |