Διαθέσιμο
QCY HT05 Melobuds ANC TWS BLACK Dual Driver 6-mic noise cancel. True Wireless Earbuds – 10mm drivers
SKU:
ZEG-6957141407431
Σε απόθεμα
€20.00| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY HT05 Melobuds ANC TWS WHITE Dual Driver 6-mic noise cancel. True Wireless Earbuds – 10mm drivers
SKU:
ZEG-6957141407424
Σε απόθεμα
€20.00| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
Razer DEATHADDER ESSENTIAL WHITE Gaming Mouse
SKU:
ZEG-RZ01-03850200-R3M1
Σε απόθεμα
€20.20| Βάρος | 0.19 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.9 × 5 × 15.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
QCY Watch GT2 S3 Gray – 1,43″ HD AMOLED touch 466×466 60Hz Always On Call BT Smart Watch IPX8 14day
SKU:
ZEG-6957141408582
Σε απόθεμα
€20.60| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 10 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Watch GT2 S3 Black – 1,43″ HD AMOLED touch 466×466 60Hz Always On Call BT Smart Watch IPX8 14day
SKU:
ZEG-6957141408575
Σε απόθεμα
€20.60| Βάρος | 0.13 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 10 × 3 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
ASUS MOUSE OPTICAL MD102 Wireless Dark Grey
SKU:
OKT-90XB0900-BMU000
Σε απόθεμα
€20.74| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 800/1000/1600 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C30 Purple (QT33) Open Ear TPU Earclip, Bass Enhance Algo. BT 5.4 Dual Connection Earbud
SKU:
ZEG-QCY-QT33 Purple
Σε απόθεμα
€20.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C30 White Open Ear TPU Earclip, Bass Enhance Algo. BT 5.4 Dual Connection Earbuds 25h
SKU:
ZEG-QCY-QT33 White
Σε απόθεμα
€20.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C30 Black Open Ear TPU Earclip, Bass Enhance Algo. BT 5.4 Dual Connection Earbuds 25h
SKU:
ZEG-QCY-QT33 Black
Σε απόθεμα
€20.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
DELL Laser Wired Mouse – MS3220 – Black
SKU:
OKT-570-ABHN
Σε απόθεμα
€20.87| Βάρος | 0.245 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 3200 |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Laser Wired Mouse – MS3220 – Titan Gray
SKU:
OKT-570-ABHM
Σε απόθεμα
€20.87| Βάρος | 0.16 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 3200 |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Asus 68W Wall Adapter AC68-00 USB Type-C
SKU:
OKT-90XB0AY0-BPW000
Σε απόθεμα
€20.87| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |