Διαθέσιμο
QCY Watch GT S8 Black – 1,43″ AMOLED touch, 466×466 60Hz Always On Call BT Smart Watch IPX8 14day
SKU:
ZEG-6957141408636
Σε απόθεμα
€21.20| Βάρος | 0.13 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 10 × 3 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Watch GT S8 Gray – 1,43″ AMOLED touch, 466×466 60Hz Always On Call BT Smart Watch IPX8 14day
SKU:
ZEG-6957141408643
Σε απόθεμα
€21.20| Βάρος | 0.13 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 10 × 3 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
Razer Mechanical Keyboard Switches Pack – Lubed – 3 PIN – Gaming – Yellow Linear Switch
SKU:
ZEG-RC21-02040100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€21.50| Βάρος | 0.08 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.1 × 13.7 × 21.4 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer Mechanical Keyboard Switches Pack – 3 PIN – Gaming – Green Clicky Switch
SKU:
ZEG-RC21-02040200-R3M1
Εκτός αποθέματος
€21.50| Βάρος | 0.08 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.1 × 13.7 × 21.4 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer Mechanical Keyboard Switches Pack – Lubed – 3 PIN – Gaming – Orange Tactile Switch
SKU:
ZEG-RC21-02040300-R3M1
Σε απόθεμα
€21.50| Βάρος | 0.08 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.1 × 13.7 × 21.4 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
ASUS Keyboard and Mouse CW100 Greek Wireless Copilot
SKU:
OKT-90XB0700-BKM1C0
Σε απόθεμα
€21.63| Βάρος | 0.868 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Keychron Silent K Pro Switches – Red (110pcs) G6
SKU:
ZEG-G6
Σε απόθεμα
€21.80| Βάρος | 0.21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 7 × 18 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTKN/128GB,USB 3.2, Silver
SKU:
OKT-DTKN/128GB
Σε απόθεμα
€22.05| Τύπος Κλεισίματος | No Cap |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 128GB |
Διαθέσιμο
ASUS MOUSE OPTICAL MW203 Multi-Device Wireless Silent Mouse Blue
SKU:
OKT-90XB06C0-BMU010
Σε απόθεμα
€22.26| Βάρος | 0.425 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 2400 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkPad Bluetooth Silent Mouse
SKU:
OKT-4Y50X88822
Σε απόθεμα
€22.39| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 2400, 1600, 800 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
QCY Watch GS2 S5 Black – 1,96″ large AMOLED touch, 410×502 60Hz, 100+ faces Call BT Smart Watch IPX8
SKU:
ZEG-6957141408599
Σε απόθεμα
€22.60| Βάρος | 0.13 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 10 × 3 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
Logitech G300s Gaming Ποντίκι Μαύρο
SKU:
LOGI-G300S
Εκτός αποθέματος
€22.70| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | |
| Χρώμα | Μαύρο |