Διαθέσιμο
BOYA BY-BA20 microphone Arm mic stand
SKU:
ZEG-BY-BA20
Σε απόθεμα
€22.70| Βάρος | 1.31 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18.1 × 5 × 58 cm |
| Brand | BOYA |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M350s White
SKU:
OKT-910-007013
Σε απόθεμα
€22.77| Βάρος | 0.23 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Μη Διαθέσιμο
Razer SPHEX V3 LARGE – Hard Ultra-Thin 0.4mm – Gaming Mouse Mat
SKU:
ZEG-RZ02-03820200-R3M1
Εκτός αποθέματος
€22.77| Βάρος | 0.36 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47.6 × 0.5 × 41.3 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick DataTraveler Exodia S DTXS/256GB , USB 3.2, Black and Orange
SKU:
OKT-DTXS/256GB
Σε απόθεμα
€23.18| Τύπος Κλεισίματος | Flip cover |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB FLASH DTXG2/256 USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black 256GB
SKU:
OKT-DTXG2/256GB
Σε απόθεμα
€23.18| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Τύπος Κλεισίματος | Cap |
Διαθέσιμο
DELL Mobile Wireless Mouse – MS3320W – Black
SKU:
OKT-570-ABHK
Σε απόθεμα
€23.27| Βάρος | 0.255 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Razer Kitty Ears V2 Black – Clip on Cat Ear – Gaming Headsets / Headphones – Universal Fit
SKU:
ZEG-RC21-02230100-R3M1
Σε απόθεμα
€23.30| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.2 × 8 × 2.8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LENOVO 65W USB-C Wall Adapter
SKU:
OKT-4X21L54610
Σε απόθεμα
€23.78| Βάρος | 0.28 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkBook Bluetooth Silent Mouse
SKU:
OKT-4Y50X88824
Σε απόθεμα
€23.90| Βάρος | 0.129 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | On-the-fly DPI adjustment 2400, 1600, 800 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO Essential Wired Combo Keyboard and Mouse
SKU:
OKT-4X31R64416
Σε απόθεμα
€23.90| Βάρος | 0.88 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Σύνδεση | Wired |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Τεχνολογία | Optical |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
Μη Διαθέσιμο
QCY Active GX Watch S12 Black 1,43″ AMOLED HD 466×466 Metal Crown & buttons Call HD BT Watch IP68
SKU:
ZEG-QCY Active GX Black
Εκτός αποθέματος
€24.00| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 10 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Active GT S7 BT Call Watch Black – 3ATM Waterproof, 120 sports (Auto-detect Sport A.I.)
SKU:
ZEG-6957141409435
Σε απόθεμα
€24.00| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 10 × 12 cm |
| Brand | QCY |