Διαθέσιμο
QCY Active GT S7 BT Call Watch Gray – 3ATM Waterproof, 120 sports (Auto-detect Sport A.I.)
SKU:
ZEG-6957141409442
Σε απόθεμα
€24.00| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 10 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Watch Elite S11 Grey – Small metal 1,19″ AMODEL Fashion BT Call IPX8 Waterproof 7Day always on
SKU:
ZEG-6957141409305
Σε απόθεμα
€24.00| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 10 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Watch Elite S11 Pink Gold – Small metal 1,19″ AMODEL Fashion BT Call IPX8 Waterproof 7Day always
SKU:
ZEG-6957141409299
Σε απόθεμα
€24.00| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 10 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
Thermalright Assassin Spirit 120 EVO A-RGB Ψύκτρα Επεξεργαστή για Socket LGA1851/LGA1700/AM5
SKU:
Assassin-Spirit-120
Εκτός αποθέματος
€24.10| Βάρος | 0.530 κ. |
|---|---|
| Brand | Thermalright |
| Αναβάθμιση Η/Υ | Ψύκτρες Επεξεργαστών |
| Χρώμα | Μαύρο |
Διαθέσιμο
DELL Keyboard and Mouse KM3322W Greek Wireless
SKU:
OKT-580-AKGE
Σε απόθεμα
€24.16| Βάρος | 0.83 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Mobile Pro Wireless Mouse – MS5120W – Black
SKU:
OKT-570-ABHO
Σε απόθεμα
€24.41| Βάρος | 0.265 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
SuperVoice SVC101 VOIP Headset Mono without Bottom Cable (SPRV-0006)
SKU:
SPRV-0006
Εκτός αποθέματος
€24.80| Βάρος | 0.73 κ. |
|---|---|
| Brand | Supervoice |
| Δικτυακά | Headset |
Μη Διαθέσιμο
ARCTIC Freezer 36 – Direct Touch CPU Cooler Intel/AMD Pressure Optimized push-pull
SKU:
ZEG-ACFRE00121A
Εκτός αποθέματος
€24.90| Βάρος | 1.23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 11.7 × 18.6 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Razer KRAKEN X LITE PC & PS4 Analog Gaming Headset
SKU:
ZEG-RZ04-02950100-R381
Σε απόθεμα
€25.30| Βάρος | 0.54 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.4 × 11.4 × 23.6 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LENOVO Professional Bluetooth Rechargeable Mouse
SKU:
OKT-4Y51J62544
Σε απόθεμα
€25.42| Βάρος | 0.196 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Ανάλυση DPI | Three-stage DPI setting 800, 1600, 2400 |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Τεχνολογία | Optical |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTSE9G3/128GB, USB 3.2, Gold
SKU:
OKT-DTSE9G3/128GB
Σε απόθεμα
€25.47| Τύπος Κλεισίματος | No Cap |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 128GB |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M240 Graphite
SKU:
OKT-910-007119
Σε απόθεμα
€25.50| Βάρος | 0.155 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |