Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M240 White
SKU:
OKT-910-007120
Σε απόθεμα
€25.50| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M220 Charcoal Silent
SKU:
OKT-910-004878
Σε απόθεμα
€25.50| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB FLASH KE-U2X128-1AC SE 9G3, USB 3.2, Dark Nickel 128GB
SKU:
OKT-KE-U2X128-1AC
Σε απόθεμα
€25.60| Χωρ. Δίσκου | 128GB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Τύπος Κλεισίματος | No Cap |
Διαθέσιμο
Kailh Super Speed Switch-Bronze (110pcs) G144
SKU:
ZEG-G144
Σε απόθεμα
€25.70| Βάρος | 0.21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 7 × 18 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron B1 Pro (B1P-K8) Ultraslim Mini Wireless Keyboard ZMK Online customize-Ivory White 75% US
SKU:
ZEG-B1P-K8
Σε απόθεμα
€25.70| Βάρος | 0.66 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 13 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron B1 Pro (B1P-K1) Ultraslim Mini Wireless BT Keyboard ZMK Online customize Gray 75% US Lay
SKU:
ZEG-B1P-K1
Εκτός αποθέματος
€25.70| Βάρος | 0.66 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 13 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds Pro Black HT08 – TWS BT Hi-Res Audio LDAC ANC Earbuds 6 mics A.I. Powered, IPX5 12mm 8,
SKU:
ZEG-6957141409152
Σε απόθεμα
€26.30| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds Pro White HT08 – TWS BT Hi-Res Audio LDAC ANC Earbuds 6 mics A.I. Powered, IPX5 12mm 8,
SKU:
ZEG-6957141409145
Σε απόθεμα
€26.30| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds Pro Gold HT08 – TWS BT Hi-Res Audio LDAC ANC Earbuds 6 mics A.I. Powered, IPX5 12mm 8,5
SKU:
ZEG-6957141409169
Σε απόθεμα
€26.30| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
Keychron B2 Pro (B2P-K8) Ultraslim Mini Wireless BT Keyboard ZMK Online customize White 96% US Lay
SKU:
ZEG-B2P-K8
Σε απόθεμα
€26.40| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 38.7 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron B2 Pro (B2P-K1) Ultraslim Mini Wireless BT Keyboard ZMK Online customize Space Grey 96% US
SKU:
ZEG-B2P-K1
Σε απόθεμα
€26.40| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 38.7 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron B1 Pro (B1P-K11) Ultraslim Mini Wireless BT Keyboard ZMK Online customize Retro Blue 75% US
SKU:
ZEG-B1P-K11
Σε απόθεμα
€26.40| Βάρος | 0.66 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 35 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |