Διαθέσιμο
BOYA BY-K3 USB RGB Microphone Supercardioid w. shockmount (2 zones RGB)
SKU:
ZEG-BOYA K3-02
Σε απόθεμα
€26.50| Βάρος | 0.85 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 15 × 35 cm |
| Brand | BOYA |
Μη Διαθέσιμο
ARCTIC Freezer 36 (Black) – Direct Touch CPU Cooler Intel/AMD Pressure Optimized push-pull
SKU:
ZEG-ACFRE00123A
Εκτός αποθέματος
€26.50| Βάρος | 1.23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 11.7 × 18.6 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Asus 65W USB Type-C adapter
SKU:
OKT-90XB04EN-MPW1G0
Σε απόθεμα
€26.81| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTDEG2/256GB, USB A+USB C 3.2 Gen1
SKU:
OKT-DTDEG2/256GB
Σε απόθεμα
€26.88| Τύπος Κλεισίματος | Flip cover |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
Διαθέσιμο
DELL PRO COMPACT SILENT MOUSE – MS355
SKU:
OKT-570-BBJH
Σε απόθεμα
€26.94| Βάρος | 0.265 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | Adjustable from 600 to 4020 DPI |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkPad 65W AC Adapter USB Type-C
SKU:
OKT-4X20M26272
Σε απόθεμα
€26.94| Βάρος | 0.48 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C50 Grey (CT06) Open Ear Earclip, BT 6.0, IPX5 waterproof, 35h gray
SKU:
ZEG-QCY-CT06 Grey
Σε απόθεμα
€27.10| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C50 White (CT06) Open Ear Earclip, BT 6.0, IPX5 waterproof, 35h
SKU:
ZEG-QCY-CT06 White
Σε απόθεμα
€27.10| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
Keychron B33 (B33-K9-GR) Wireless Keyboard 80% GR Layout Black
SKU:
ZEG-B33-K9-GR
Σε απόθεμα
€27.20| Βάρος | 0.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36 × 13 × 2.6 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron B6 Pro (B6P-K1-GR) Ultraslim Wireless BT Keyboard ZMK Online customization – Gray 100% GR
SKU:
ZEG-B6P-K1-GR
Σε απόθεμα
€27.20| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 42.9 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron B6 Pro (B6P-K13) Ultraslim Wireless Keyboard ZMK Online customization – Retro Red 100% US
SKU:
ZEG-B6P-K13
Σε απόθεμα
€27.20| Βάρος | 0.88 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 42.9 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron B1 Pro (B1P-K13) Ultraslim Mini Wireless BT Keyboard ZMK Online customize Retro Red 75% US
SKU:
ZEG-B1P-K13
Σε απόθεμα
€27.20| Βάρος | 0.66 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 35 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |