Μη Διαθέσιμο
Kailh Super Speed Switch-Silver (110pcs) G142
SKU:
ZEG-G142
Εκτός αποθέματος
€27.20| Βάρος | 0.21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 7 × 18 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron B6 Pro (B6P-K8) Ultraslim Wireless BT Keyboard ZMK Online customizen-Ivory White 100% US
SKU:
ZEG-B6P-K8
Σε απόθεμα
€27.20| Βάρος | 0.88 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 42.9 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron B6 Pro (B6P-K1) Ultraslim Wireless BT Keyboard ZMK Online customization – Gray 100% US Lay
SKU:
ZEG-B6P-K1
Σε απόθεμα
€27.20| Βάρος | 0.88 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 42.9 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
MSI MAG CoreFrozr AA13 Υδρόψυξη Επεξεργαστή Μονού Ανεμιστήρα 120mm για Socket AM4/AM5/1700
SKU:
306-7ZWHA11-L80
Σε απόθεμα
€27.30| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 120 x 120 x 25 mm |
| Συμβατότητα | LGA 1700 LGA 1851 Socket AM4 Socket AM5 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 1 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | MSI |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse POP Wireless With Emoji Button Graphite
SKU:
OKT-910-007412
Σε απόθεμα
€27.32| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 4 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse POP Wireless With Emoji Button Lilac
SKU:
OKT-910-007414
Σε απόθεμα
€27.32| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 4 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse POP Wireless With Emoji Button White
SKU:
OKT-910-007411
Σε απόθεμα
€27.32| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 4 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse MK120
SKU:
OKT-920-002541
Σε απόθεμα
€27.32| Βάρος | 0.815 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
ARCTIC Freezer 36 CO, Direct Touch CPU Cooler Intel/AMD Pressure Optimized push-pull 2ball bearing
SKU:
ZEG-ACFRE00122A
Σε απόθεμα
€27.40| Βάρος | 1.23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.8 × 11.6 × 18 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Asus 65W Universal Mini Mulit-tips Adaptor U65W-01
SKU:
OKT-90XB013N-MPW0A0
Σε απόθεμα
€27.45| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C30S Red (QT33S) Open Ear BT6.0 LDAC/AAC/SBC Earbuds 40h Call noise AI cancelation Dual
SKU:
ZEG-QCY-QT33S Red
Σε απόθεμα
€27.90| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C30S White (QT33S) Open Ear BT6.0 LDAC/AAC/SBC Earbuds 40h Call noise AI cancelation Dua
SKU:
ZEG-QCY-QT33S White
Σε απόθεμα
€27.90| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |