Διαθέσιμο
QCY Crossky C30S Black (QT33S) Open Ear BT6.0 LDAC/AAC/SBC Earbuds 40h Call noise AI cancelation Dua
SKU:
ZEG-QCY-QT33S Black
Σε απόθεμα
€27.90| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C30S Silver (QT33S) Open Ear BT6.0 LDAC/AAC/SBC Earbuds 40h Call noise AI cancelation Du
SKU:
ZEG-QCY-QT33S Silver
Σε απόθεμα
€27.90| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
Lemokey X1 (X1-A1) QMK/VIA Wired Mechanical Keyboard TKL 80% Red Switch US Layout
SKU:
ZEG-X1-A1
Εκτός αποθέματος
€27.95| Διαστάσεις | 1290 × 3570 × 370 cm |
|---|---|
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Marvo CM310 3in1 Σετ Gaming Πληκτρολόγιο με RGB φωτισμό & Ποντίκι (Αγγλικό US) Λευκό
SKU:
MV-CM310WH
Εκτός αποθέματος
Original price was: €35.00.€28.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €28.00.| Brand | Marvo |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
Διαθέσιμο
Keychron B6 Pro (B6P-K11) Ultraslim Wireless Keyboard ZMK Online customization – Retro Blue 100% US
SKU:
ZEG-B6P-K11
Σε απόθεμα
€28.00| Βάρος | 0.88 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 42.9 × 1.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Lemokey X4 QMK (X4-A3) Wired Mechanical Keyboard 75% Brown Switch US Layout
SKU:
ZEG-X4-A3
Σε απόθεμα
€28.00| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 32.5 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Lemokey X4 QMK (X4-A1) Wired Mechanical Keyboard 75% Red Switch US Layout
SKU:
ZEG-X4-A1
Εκτός αποθέματος
€28.00| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 32.5 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
LENOVO Essential Wired Keyboard
SKU:
OKT-4Y41R64649
Σε απόθεμα
€28.33| Βάρος | 0.64 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M240 For Business
SKU:
OKT-910-007182
Σε απόθεμα
€28.55| Βάρος | 0.155 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Μη Διαθέσιμο
QCY Crossky C50 Pink (CT06) Open Ear Earclip, BT 6.0, IPX5 waterproof, 35h
SKU:
ZEG-QCY-CT06 Pink
Εκτός αποθέματος
€28.70| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
Lemokey X1 (X1-A3) QMK/VIA Wired TKL 80% Mechanical Keyboard – Brown Switch US Layout
SKU:
ZEG-X1-A3
Σε απόθεμα
€28.80| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.9 × 35.7 × 3.7 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο