Μη Διαθέσιμο
Endgame Gear MPC-890 Cordura Gaming Mousepad – black
SKU:
ZEG-EGG-MPC-890-BLK
Εκτός αποθέματος
€29.10| Βάρος | 1.05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 32 × 4 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
Razer STRIDER LARGE – Hybrid Water-Resistant Gaming Mouse Mat
SKU:
ZEG-RZ02-03810200-R3M1
Εκτός αποθέματος
€29.20| Βάρος | 0.65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 44 × 13 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTDUO3CG3/128GB, USB 3.2, Type C
SKU:
OKT-DTDUO3CG3/128GB
Σε απόθεμα
€29.22| Τύπος Κλεισίματος | Flip cover |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 128GB |
Μη Διαθέσιμο
Razer KIYO X – 1080p 30fps/720p 60fps – Full HD – Auto Focus – Low Light Sensor – USB Webcam
SKU:
ZEG-RZ19-04170100-R3U1
Εκτός αποθέματος
€29.30| Βάρος | 0.36 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.8 × 17.5 × 9.6 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler Micro DTMC3G2/128GB, USB 3.2 Silver
SKU:
OKT-DTMC3G2/128GB
Σε απόθεμα
€29.60| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Κλεισίματος | No Cap |
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 128GB |
Διαθέσιμο
DELL Keyboard KB522 US/Int’l QWERTY Multimedia, Black
SKU:
OKT-580-17667
Σε απόθεμα
€29.98| Βάρος | 0.875 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Asus 90W Universal Adapter U90W-01
SKU:
OKT-90XB014N-MPW0P0
Σε απόθεμα
€30.36| Βάρος | 0.55 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
Dell 65W USB-C AC Adapter with Power Cord – Europe
SKU:
OKT-450-BFFL
Σε απόθεμα
€30.36| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
DELL Mobile Pro Wireless Mouse – MS5120W – Titan Gray
SKU:
OKT-570-ABHL
Σε απόθεμα
€30.48| Βάρος | 0.165 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Pro Keyboard and Mouse KM5221W Greek Wireless
SKU:
OKT-580-AJRN
Σε απόθεμα
€30.48| Βάρος | 0.755 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Σύνδεση | Wireless |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Τεχνολογία | Optical |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
Διαθέσιμο
LENOVO 68W USB-C Wall Charger
SKU:
OKT-PG38C06281
Σε απόθεμα
€30.61| Βάρος | 0.38 κ. |
|---|---|
| Brand | MOTOROLA |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
DELL Keyboard KB500 Wireless US/Int’l QWERTY
SKU:
OKT-580-AKOO
Σε απόθεμα
€30.99| Βάρος | 0.71 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Σύνδεση | Wireless |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |