Διαθέσιμο
DELL Keyboard KB500 Wireless US/Int’l QWERTY
SKU:
OKT-580-AKOO
Σε απόθεμα
€30.99| Βάρος | 0.71 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Σύνδεση | Wireless |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
Διαθέσιμο
Keychron B36 (B36-K9-GR) Wireless Keyboard 100% GR Layout Black
SKU:
ZEG-B36-K9-GR
Σε απόθεμα
€31.10| Βάρος | 0.9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 13 × 2.6 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Lemokey X3 (X3-A3) QMK/VIA Wired Mechanical full Keyboard 100% Brown Switch US Layout
SKU:
ZEG-X3-A3
Εκτός αποθέματος
€31.10| Βάρος | 1.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13.8 × 44.6 × 4.2 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron C3 Pro (C3P-A3) QMK/VIA Mechanical Brown Switch 80% US Layout
SKU:
ZEG-C3P-A3
Εκτός αποθέματος
€31.10| Βάρος | 1.11 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.9 × 43.3 × 4.2 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron C3 Pro (C3P-A1) QMK/VIA Mechanical Red Switch 80% US Layout
SKU:
ZEG-C3P-A1
Εκτός αποθέματος
€31.10| Βάρος | 1.11 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.9 × 43.3 × 4.2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Razer COBRA – 56g Lightweight Gaming Mouse – RGB UNDERGLOW – 8500 DPI
SKU:
ZEG-RZ01-04650100-R3M1
Σε απόθεμα
€31.10| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.5 × 5 × 10 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer Gigantus V2 XXL Gaming Mousepad
SKU:
ZEG-RZ02-03330400-R3M1
Εκτός αποθέματος
€31.10| Βάρος | 1.01 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42.5 × 8 × 8 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Lemokey X3 (X3-A1) QMK/VIA Wired Mechanical full Keyboard 100% Red Switch US Layout
SKU:
ZEG-X3-A1
Εκτός αποθέματος
€31.10| Βάρος | 1.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13.8 × 44.6 × 4.2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
LENOVO Yoga Bluetooth Silent Mouse Luna Grey
SKU:
OKT-GY51S61919
Σε απόθεμα
€31.24| Βάρος | 0.179 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | up to 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO Yoga Bluetooth Silent Mouse Cosmic Blue
SKU:
OKT-GY51S61922
Σε απόθεμα
€31.24| Βάρος | 0.179 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | up to 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO Yoga Bluetooth Silent Mouse Tidal Teal
SKU:
OKT-GY51S61916
Σε απόθεμα
€31.24| Βάρος | 0.179 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | up to 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO Yoga Bluetooth Silent Mouse, Seashell
SKU:
OKT-GY51S61925
Σε απόθεμα
€31.24| Βάρος | 0.179 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 3-stage DPI setting (1600, 2400 as default, 4000), configurable through LADM |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |