Διαθέσιμο
DELL Keyboard KB813 GREEK QWERTY Smartcard, Black
SKU:
OKT-580-AFYY
Σε απόθεμα
€31.49| Βάρος | 0.835 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Σύνδεση | Wired |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
Διαθέσιμο
Razer Gigantus V2 Medium Pokemon Kanto Starters Edition Gaming Mousepad
SKU:
ZEG-RZ02-03333900-R3M1
Σε απόθεμα
€31.50| Βάρος | 0.27 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29.5 × 8 × 8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse Wireless MK220 (US)
SKU:
OKT-920-003161
Σε απόθεμα
€31.89| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 2 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse Wireless MK220
SKU:
OKT-920-003157
Σε απόθεμα
€31.89| Βάρος | 0.61 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 2 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
QCY Heroad V200 Wireless Quad Black – Bluetooth & WiFi & USB-A & USB-C RGB Gaming Headset PS4/PS5/PC
SKU:
ZEG-QCY-H4GM Quad Black
Σε απόθεμα
€31.90| Βάρος | 0.32 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 10 × 23 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Heroad V200 Wireless Quad White – Bluetooth & WiFi & USB-A & USB-C RGB Gaming Headset PS4/PS5/PC
SKU:
ZEG-QCY-H4GM Quad White
Σε απόθεμα
€31.90| Βάρος | 0.32 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 10 × 23 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY MeloBuds N60 White – Hi-Res LDAC TWS BT ANC Earbuds 45h Fast Charge IPX5 Multipoint connection
SKU:
ZEG-QCY-HT19 White
Σε απόθεμα
€31.90| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY MeloBuds N60 Black – Hi-Res LDAC TWS BT ANC Earbuds 45h Fast Charge IPX5 Multipoint connection
SKU:
ZEG-QCY-HT19 Black
Σε απόθεμα
€31.90| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY SP7 Green – Portable Bluetooth Speaker w Stereo Sound 40W, Mic for Calls, RGB Light Show
SKU:
ZEG-QCY-SP7 Green
Σε απόθεμα
€31.90| Βάρος | 0.56 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 13 × 13 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY SP7 Blue – Portable Bluetooth Speaker w Stereo Sound 40W, Mic for Calls, RGB Light Show
SKU:
ZEG-QCY-SP7 Blue
Σε απόθεμα
€31.90| Βάρος | 0.56 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 13 × 13 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY SP7 Red – Portable Bluetooth Speaker w Stereo Sound 40W, Mic for Calls, RGB Light Show
SKU:
ZEG-QCY-SP7 Red
Σε απόθεμα
€31.90| Βάρος | 0.56 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 13 × 13 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY SP7 Black – Portable Bluetooth Speaker w Stereo Sound 40W, Mic for Calls, RGB Light Show
SKU:
ZEG-QCY-SP7 Black
Σε απόθεμα
€31.90| Βάρος | 0.56 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 13 × 13 cm |
| Brand | QCY |