Μη Διαθέσιμο
Endgame Gear EM-C Plus PORON Gaming Mousepad – black 50×50
SKU:
ZEG-EGG-EMC-500-BLK
Εκτός αποθέματος
€32.60| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 15 × 15 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
MSI MAG CoreFrozr AA13 Υδρόψυξη Επεξεργαστή Μονού Ανεμιστήρα 120mm για Socket AM4/AM5/1700
SKU:
306-7ZWHA21-L80
Σε απόθεμα
€32.70| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 120 x 120 x 25 mm |
| Συμβατότητα | LGA 1700 LGA 1851 Socket AM4 Socket AM5 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 1 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | MSI |
Διαθέσιμο
Razer Kraken X Lite Over Ear Gaming Headset (3.5mm)
SKU:
RZ04-02950100-R381
Σε απόθεμα
Original price was: €39.00.€32.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €32.90.| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
|---|---|
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer PRO GLIDE XXL – Soft Productivity Mousepad
SKU:
ZEG-RZ02-03332300-R3M1
Σε απόθεμα
€33.70| Βάρος | 1.12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8 × 42.5 × 8 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
ARCTIC Freezer 36 A-RGB (Black) – Direct Touch CPU Cooler Intel/AMD Pressure Optimized push-pull
SKU:
ZEG-ACFRE00124A
Εκτός αποθέματος
€34.00| Βάρος | 1.26 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 11.7 × 18.6 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
ARCTIC Freezer 36 A-RGB (White) – Direct Touch CPU Cooler Intel/AMD Pressure Optimized push-pull
SKU:
ZEG-ACFRE00125A
Σε απόθεμα
€34.00| Βάρος | 1.26 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 11.7 × 18.6 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V2 X Gaming Headset – 7.1 – PC/PS4/PS5
SKU:
ZEG-RZ04-03240100-R3M1
Σε απόθεμα
€34.00| Βάρος | 0.57 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.3 × 23.5 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Dell Pro Wired Collaboration Keyboard KB525C – Greek
SKU:
OKT-580-BBSR
Σε απόθεμα
€34.28| Βάρος | 0.875 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Razer ORNATA V3 X Gaming Keyboard – Low Profile Membrane – Split Resist – RGB – US Layout
SKU:
ZEG-RZ03-04470100-R3M1
Σε απόθεμα
€34.70| Βάρος | 1.08 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 5.8 × 20 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer DEATHADDER V2 X HYPERSPEED – Wireless & Bluetooth Gaming Optical Mouse
SKU:
ZEG-RZ01-04130100-R3G1
Σε απόθεμα
€34.70| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.7 × 4.3 × 7 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V2 X QUARTZ – PINK – Gaming Headset – 7.1 – PC/PS4/PS5
SKU:
ZEG-RZ04-03240800-R3M1
Σε απόθεμα
€34.80| Βάρος | 0.57 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.3 × 23.5 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Kolink Observatory HF Mesh Core Midi Tower Case – Black No Fans
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-127
Εκτός αποθέματος
€35.20| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |