Μη Διαθέσιμο
Kolink Observatory HF Glass Core Midi Tower Case – Black No Fans
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-126
Εκτός αποθέματος
€35.20| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
LENOVO 700 Wireless Laser Mouse
SKU:
OKT-GX30N77981
Σε απόθεμα
€35.67| Βάρος | 0.132 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
DELL Pro 7 Silent Mouse – MS726
SKU:
OKT-570-BBLH
Σε απόθεμα
€35.67| Βάρος | 0.18 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Σύνδεση | Wireless |
| Ανάλυση DPI | Movement Resolution: 6000 DPIAdjustable: 1600 DPI (800 to 6000) |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Τεχνολογία | Optical |
Διαθέσιμο
LENOVO Wireless Multi-Mode Pro Keyboard 6000 Greek/US
SKU:
OKT-4Y41S04675
Σε απόθεμα
€35.79| Βάρος | 0.631 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LOGITECH Gaming Mousepad G640R2
SKU:
OKT-943-000799
Σε απόθεμα
€35.87| Βάρος | 0.735 κ. |
|---|---|
| Τύπος Συσκευής | Mousepad |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming G102 Lightsync Blue
SKU:
OKT-910-005801
Σε απόθεμα
€35.87| Βάρος | 0.156 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 8000 |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming G102 Lightsync White
SKU:
OKT-910-005824
Σε απόθεμα
€35.87| Βάρος | 0.175 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 8000 |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Μη Διαθέσιμο
QCY Crossky R70 Black (CT-02) Open Ear Wireless Headphones BT 6.0 SBC/AAC/LDAC 52 hours Hi-Res Audio
SKU:
ZEG-CT-02 Black
Εκτός αποθέματος
€35.90| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Crossky R70 Green (CT-02) Open Ear Wireless Headphones BT 6.0 SBC/AAC/LDAC 52 hours Hi-Res Audio
SKU:
ZEG-CT-02 Green
Σε απόθεμα
€35.90| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
QCY Crossky R70 Gray (CT-02) Open Ear Wireless Headphones BT 6.0 SBC/AAC/LDAC 52 hours Hi-Res Audio
SKU:
ZEG-CT-02 Gray
Εκτός αποθέματος
€35.90| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Crossky R70 Blue (CT-02) Open Ear Wireless Headphones BT 6.0 SBC/AAC/LDAC 52 hours Hi-Res Audio
SKU:
ZEG-CT-02 Blue
Σε απόθεμα
€35.90| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V2 X WHITE Gaming Headset – 7.1 – PC/PS4/PS5
SKU:
ZEG-RZ04-03240700-R3M1
Σε απόθεμα
€36.10| Βάρος | 0.57 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.3 × 23.5 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |