Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V2 X GREEN Gaming Headset – 7.1 – PC/PS4/PS5
SKU:
ZEG-RZ04-03240600-R3M1
Σε απόθεμα
€36.10| Βάρος | 0.57 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.3 × 23.5 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer ORNATA V3 X Gaming Keyboard – Low Profile Membrane – Split Resist – RGB – GR Layout
SKU:
ZEG-RZ03-04471300-R3P1
Σε απόθεμα
€36.30| Βάρος | 1.08 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 5.8 × 20 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Blueetooth K380s White
SKU:
OKT-920-011852
Σε απόθεμα
€36.43| Βάρος | 0.508 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse Wireless MK235
SKU:
OKT-920-007915
Σε απόθεμα
€36.43| Βάρος | 0.78 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Μη Διαθέσιμο
Logitech G402 Hyperion Fury Ultra-Fast FPS Gaming Ποντίκι 4000 DPI Μαύρο
SKU:
LOGI-G40HYPR
Εκτός αποθέματος
Original price was: €46.40.€36.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €36.50.| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μη Διαθέσιμο
Deepcool AK400 Zero Dark Ψύκτρα Επεξεργαστή για Socket AM4/AM5/1200/115x/1700
SKU:
DEPCOAK400
Εκτός αποθέματος
€36.60| Βάρος | 0.530 κ. |
|---|---|
| Brand | Deepcool |
| Αναβάθμιση Η/Υ | Ψύκτρες Επεξεργαστών |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V2 X FOR PLAYSTATION – 7.1 Gaming Headset – Audio Jack – XBOX/PC/PS4/PS5/Switch
SKU:
ZEG-RZ04-03241000-R3G1
Σε απόθεμα
€36.70| Βάρος | 0.55 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.3 × 23.5 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Wired Gaming Mouse – AW320M
SKU:
OKT-545-BBDS
Σε απόθεμα
€36.81| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 19000 |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Razer BASILISK V3 – RGB – Ergonomic FPS Gaming Mouse – Wired – Optical Switches
SKU:
ZEG-RZ01-04000100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€37.00| Βάρος | 0.21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.9 × 15.5 × 5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTKN/256GB,USB 3.2, Silver
SKU:
OKT-DTKN/256GB
Σε απόθεμα
€37.54| Τύπος Κλεισίματος | No Cap |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V2 X LICENSED FOR PLAYSTATION White – 7.1 Gaming Headset – Audio Jack – XBOX/PC/PS
SKU:
ZEG-RZ04-03241300-R3G1
Σε απόθεμα
€37.90| Βάρος | 0.55 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.3 × 23.5 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |