Μη Διαθέσιμο
Razer BASILISK V3 – RGB – Ergonomic FPS Gaming Mouse – Wired – Optical Switches
SKU:
ZEG-RZ01-04000100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€37.00| Βάρος | 0.21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.9 × 15.5 × 5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTKN/256GB,USB 3.2, Silver
SKU:
OKT-DTKN/256GB
Σε απόθεμα
€37.54| Τύπος Κλεισίματος | No Cap |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V2 X LICENSED FOR PLAYSTATION White – 7.1 Gaming Headset – Audio Jack – XBOX/PC/PS
SKU:
ZEG-RZ04-03241300-R3G1
Σε απόθεμα
€37.90| Βάρος | 0.55 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.3 × 23.5 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LENOVO Dual USB-C 65W GaN Charger
SKU:
OKT-40AW065BEU
Σε απόθεμα
€38.07| Βάρος | 0.34 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
Razer OROCHI V2 Black Ultra Lightweight – Dual Wireless – 5G 18K DPI – 950hrs Battery
SKU:
ZEG-RZ01-03730100-R3G1
Σε απόθεμα
€38.20| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.9 × 15.5 × 5.1 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer Goliathus Chroma Gaming Mousemat
SKU:
ZEG-RZ02-02500100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€38.30| Βάρος | 0.56 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38.3 × 29.8 × 3.3 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds N70i ANC Black – 56db ANC TWS Hi-Res Earbuds LDAC BT 6.0 IPX5 Wireless charge 50h
SKU:
ZEG-QCY-HT18 Lite Black
Σε απόθεμα
€38.30| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds N70i ANC Titanium – 56db ANC TWS Hi-Res Earbuds LDAC BT 6.0 IPX5 Wireless charge 50h
SKU:
ZEG-QCY-HT18 Lite Titan
Σε απόθεμα
€38.30| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds N70i ANC Purple – 56db ANC TWS Hi-Res Earbuds LDAC BT 6.0 IPX5 Wireless charge 50h
SKU:
ZEG-QCY-HT18 Lite Purple
Σε απόθεμα
€38.30| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
ASUS keyboard and mouse wireless W5000 US copilot
SKU:
OKT-90XB0430-BKM300
Σε απόθεμα
€38.32| Βάρος | 1.029 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Σύνδεση | Wireless |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Τεχνολογία | Optical |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
Διαθέσιμο
Razer SEIREN V3 MINI BLACK – USB Condenser Microphone – Build-in Shock Absorb – Mute Button
SKU:
ZEG-RZ19-05050100-R3M1
Σε απόθεμα
€38.60| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17.5 × 6.7 × 17.3 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Keychron B33 Combo (KCBD1-GR) Wireless Keyboard and Mouse 80% GR Layout Black-Green
SKU:
ZEG-KCBD1-GR
Σε απόθεμα
€38.80| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37.5 × 13.9 × 4.4 cm |
| Brand | Keychron |