Διαθέσιμο
DELL Power Adapter 65W Euro 4.5mm
SKU:
OKT-450-ALNZ
Σε απόθεμα
€38.96| Βάρος | 0.42 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
Razer SEIREN V3 MINI MERCURY – USB Condenser Microphone – Build-in Shock Absorb – Mute Button
SKU:
ZEG-RZ19-05050300-R3M1
Σε απόθεμα
€39.20| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17.5 × 6.7 × 17.3 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer OROCHI V2 White Ultra Lightweight – Dual Wireless – 5G 18K DPI – 950hrs Battery
SKU:
ZEG-RZ01-03730400-R3G1
Εκτός αποθέματος
€39.90| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.9 × 15.5 × 5.1 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS BU650E Line Interactive 650VA Schuko
SKU:
OKT-BU650EG
Σε απόθεμα
€40.11| Βάρος | 3.93 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | 5ΑΗ/12V x 1RBP0119 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 360W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 650VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
Razer Ornata V3 Χ Gaming Πληκτρολόγιο με RGB φωτισμό – GR Layout
SKU:
RZ03-04471300-R3P1
Σε απόθεμα
Original price was: €42.00.€40.70Η τρέχουσα τιμή είναι: €40.70.| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
DELL Pro Keyboard and Mouse KM5221W Greek Wireless WHITE
SKU:
OKT-580-AKHH
Σε απόθεμα
€40.73| Βάρος | 0.955 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Pro 5 Keyboard and Mouse – KM526 Greek – Light Ash
SKU:
OKT-580-BDGT
Σε απόθεμα
€40.73| Βάρος | 1.05 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Σύνδεση | Wireless |
| Ανάλυση DPI | 1600 (adjustable up to 6000) |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Τεχνολογία | Optical |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless B330
SKU:
OKT-910-004913
Σε απόθεμα
€40.98| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Gaming Mousepad G740
SKU:
OKT-943-000806
Σε απόθεμα
€40.98| Βάρος | 0.598 κ. |
|---|---|
| Τύπος Συσκευής | Mousepad |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M330 Black Silent
SKU:
OKT-910-004909
Σε απόθεμα
€40.98| Βάρος | 0.125 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse Wireless MK270
SKU:
OKT-920-004520
Σε απόθεμα
€40.98| Βάρος | 0.76 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Μη Διαθέσιμο
Lian Li RB0550 – 550W 80+ Bronze PSU – PCIe Gen 5.1 12+4pin – Intel ATX 3.1 – 135mm low-noise fan
SKU:
ZEG-G9P.RB0550B.B000.EU
Εκτός αποθέματος
€41.40| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26.4 × 21.3 × 11.2 cm |
| Brand | Lian Li |