Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS UT650EG Line Interactive LCD 650VA Schuko
SKU:
OKT-UT650EG
Σε απόθεμα
€41.65| Βάρος | 3.98 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | 12V / 5AH Χ 1 RBP0119 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 360W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 650VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
DELL Power Adapter 130W EURO E4 7.4mm AC KIT
SKU:
OKT-450-BBZG
Σε απόθεμα
€41.99| Βάρος | 0.57 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Μη Διαθέσιμο
PNY CS900 SSD 250GB 2.5” SATA III
SKU:
SSD7CS900-250-RB
Εκτός αποθέματος
€42.24| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 515 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 535 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | PNY |
| Χωρ. Δίσκου | 250GB |
Διαθέσιμο
Keychron B1 Pro Combo (KCBD3-GR) Ultraslim Wireless Keyboard and Mouse 75% GR – Space Grey
SKU:
ZEG-KCBD3-GR
Σε απόθεμα
€42.70| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37.5 × 13.9 × 4.4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron B36 Combo (KCBD2-GR) Wireless Keyboard and Mouse 100% GR Layout Black-Green
SKU:
ZEG-KCBD2-GR
Σε απόθεμα
€42.70| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37.5 × 13.9 × 4.4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Razer Gigantus V2 3XL Gaming Mousepad
SKU:
ZEG-RZ02-03330500-R3M1
Εκτός αποθέματος
€42.90| Βάρος | 1.73 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 56.5 × 10.5 × 10.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTDUO3CG3/256GB, USB 3.2, Type C
SKU:
OKT-DTDUO3CG3/256GB
Σε απόθεμα
€43.08| Τύπος Κλεισίματος | Flip cover |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
Διαθέσιμο
RAZER DEATHADDER V3 BLACK – 30K DPI – 59g Ultra Light – 8K Polling Rate – Gaming Mouse
SKU:
ZEG-RZ01-04640100-R3M1
Σε απόθεμα
€43.10| Βάρος | 0.47 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 17.6 × 7 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
DELL Multi-Device Wireless Mouse – MS5320W – Titan Gray
SKU:
OKT-570-ABHI
Σε απόθεμα
€43.38| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Streamplify CAM PRO 4K Web Camera 8M30
SKU:
ZEG-SPCW-CP4K811.11
Εκτός αποθέματος
€43.47| Βάρος | 3901000 κ. |
|---|---|
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Razer Kiyo – Ring Light Equipped Broadcasting Camera
SKU:
ZEG-RZ19-02320100-R3M1
Σε απόθεμα
€43.50| Βάρος | 0.44 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17.3 × 17.2 × 7.4 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Asus ROG Gaming Charger Dock 65W – AC65-03 CHARGER DOCK
SKU:
OKT-90XB08FN-BPW000
Σε απόθεμα
€44.02| Βάρος | 0.71 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |