Διαθέσιμο
LENOVO 65W AC Adapter-Round Tip
SKU:
OKT-4X21K07722
Σε απόθεμα
€44.39| Βάρος | 0.36 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTSE9G3/256GB, USB 3.2, Gold
SKU:
OKT-DTSE9G3/256GB
Σε απόθεμα
€44.51| Τύπος Κλεισίματος | No Cap |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
Διαθέσιμο
MSI MAG A600DN 600W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Wired 80 Plus Standard
SKU:
INF-714694
Σε απόθεμα
€44.70| Βάρος | 0.9 κ. |
|---|---|
| Energy-Efficient | 80 Plus |
| Ισχύς (Watt) | 600W |
| Form Factor | ATX |
| Modular | Full Wired |
| Εγγύηση Μήνες | 120 |
| Brand | MSI |
Διαθέσιμο
LENOVO Multi-Device Wireless Mouse X9 Edition
SKU:
OKT-4Y51R29290
Σε απόθεμα
€44.77| Τεχνολογία | Optical |
|---|---|
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | Up to 2,400 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Razer KAIRA X PLAYSTATION LICENSED – 3.5mm Jack Wired Gaming Headset – PS5/PS4/PC/Switch/Mobile
SKU:
ZEG-RZ04-03970700-R3G1
Σε απόθεμα
€45.00| Βάρος | 0.57 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.2 × 23.6 × 10.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer FIREFLY V2 Chroma RGB Hard Gaming Mousepad
SKU:
ZEG-RZ02-03020100-R3M1
Σε απόθεμα
€45.40| Βάρος | 0.78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30.5 × 2.5 × 38.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds N70 ANC Silver Titanium – HT18 TWS Flagship Hi-Res Earbuds BT 6.0 IPX5 Wireless charge
SKU:
ZEG-QCY-HT18 Gold
Σε απόθεμα
€45.50| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds N70 ANC Black – HT18 -55db TWS Flagship Hi-Res Earbuds LDAC BT 6.0 IPX5 Wireless charge
SKU:
ZEG-QCY-HT18 Black
Σε απόθεμα
€45.50| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Melobuds N70 ANC Purple, HT18 -55db TWS Flagship Hi-Res Earbuds LDAC BT 6.0 IPX5 Wireless charge
SKU:
ZEG-QCY-HT18 Purple
Σε απόθεμα
€45.50| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Case C200W GLASS Middle ATX Black USB 3.0
SKU:
OKT-GB-C200G
Σε απόθεμα
€45.53| Βάρος | 8.53 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 210 x 480 x 435 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | ATX mATX miniITX |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M650 Large White (Left Handed)
SKU:
OKT-910-006255
Σε απόθεμα
€45.55| Βάρος | 0.16 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 4.000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M650 Large Black (Left Handed)
SKU:
OKT-910-006239
Σε απόθεμα
€45.55| Βάρος | 0.16 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 4.000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |