Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M650 Large Black
SKU:
OKT-910-006236
Σε απόθεμα
€45.55| Βάρος | 0.16 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 4.000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M650 Rοse
SKU:
OKT-910-006254
Σε απόθεμα
€45.55| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 4.000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M650 Large White
SKU:
OKT-910-006238
Σε απόθεμα
€45.55| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 4.000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M650 Medium Black
SKU:
OKT-910-006253
Σε απόθεμα
€45.55| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Brand | LOGITECH |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Ανάλυση DPI | 4.000 |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Τεχνολογία | Optical |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory HF Mesh ARGB Midi Tower Case – Black (with 6 ARGB fans – 3x140mm & 3x120mm)
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-110
Σε απόθεμα
€45.60| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Kolink VOID RGB Midi-Tower – black – Tempered Glass Window
SKU:
ZEG-GEKL-063
Σε απόθεμα
€45.80| Βάρος | 5.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43.7 × 24.8 × 48.1 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
MSI MAG A650BNL 650W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Wired 80 Plus Bronze
SKU:
INF-783824
Σε απόθεμα
€46.20| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Energy-Efficient | 80+ Bronze |
| Ισχύς (Watt) | 650W |
| Form Factor | ATX |
| Modular | Full Wired |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | MSI |
Μη Διαθέσιμο
ARCTIC Freezer 4U-M Rev. 2 -Multicompatible CPU Server Cooler SP6 sTR5 SP3 TR4 sTRX4 sWRX8 4189 4677
SKU:
ZEG-ACFRE00133B
Εκτός αποθέματος
€46.40| Βάρος | 1.23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 14 × 16 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Keychron C3 Pro (C3PX-H3) QMK/VIA Mechanical Brown Switch – 8K Polling Rate Hot Swap. 80% US RGB
SKU:
ZEG-C3PX-H3
Σε απόθεμα
€46.60| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 14 × 3.2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron C3 Pro (C3PX-H1) QMK/VIA Mechanical Red Switch – 8K Polling Rate Hot Swap. 80% US RGB
SKU:
ZEG-C3PX-H1
Σε απόθεμα
€46.60| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 14 × 3.2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K0 Max (K0M-H1) QMK Wireless Custom Num Pad Mechanical Low Profile Red Switch RGB Hot-Swap
SKU:
ZEG-K0M-H1
Σε απόθεμα
€46.60| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 12 × 2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron B6 Pro Combo (KCBD4-GR) Ultraslim Wireless Keyboard and Mouse 100% GR – Space Grey
SKU:
ZEG-KCBD4-GR
Σε απόθεμα
€46.60| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37.5 × 13.9 × 4.4 cm |
| Brand | Keychron |