Διαθέσιμο
Keychron Switch Tester (100pcs set) Z150
SKU:
ZEG-Z150
Σε απόθεμα
€46.60| Βάρος | 0.77 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.7 × 19.7 × 3.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron M3 Wireless Mouse (M3-A1) 1000 Hz RGB
SKU:
ZEG-M3-A1
Σε απόθεμα
€46.60| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.5 × 6.8 × 4.1 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K0 Max (K0M-H4) QMK Wireless Custom Num Pad Mechanical Low Profile Banana Sw. RGB Hot-Swap
SKU:
ZEG-K0M-H4
Σε απόθεμα
€46.60| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 12 × 2 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory HF Mesh PWM Midi Tower Case – Black (with 3x120mm black PWM Fans)
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-128
Σε απόθεμα
€46.70| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Razer STRIDER XXL – Hybrid Water-Resistant Gaming Mouse Mat
SKU:
ZEG-RZ02-03810100-R3M1
Σε απόθεμα
€47.00| Βάρος | 1.05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 44 × 13 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer Basilisk V3 RGB Ergonomic Fps Gaming Ποντίκι 26000 DPI
SKU:
RZ01-04000100-R3M1
Σε απόθεμα
Original price was: €80.00.€47.10Η τρέχουσα τιμή είναι: €47.10.| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
|---|---|
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer VIPER V3 Hyperspeed – Wireless Gaming Mouse – 30K DPI – 280h Battery – 100% PTFE Mousefeet
SKU:
ZEG-RZ01-04910100-R3M1
Σε απόθεμα
€47.20| Βάρος | 0.17 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.5 × 10 × 4.9 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
RAZER Gigantus V2 Pro L Max Control – Gaming Mouse Pad – 4mm – Non-Slip Base – Low Profile Stitches
SKU:
ZEG-RZ02-05490100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€47.20| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 51 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
RAZER Gigantus V2 Pro L Speed – Gaming Mouse Pad – 4mm – Non-Slip Base – Low Profile Stitches
SKU:
ZEG-RZ02-05490900-R3M1
Εκτός αποθέματος
€47.20| Βάρος | 0.48 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 51 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Aura GL120 v2 RGB Black Υδρόψυξη
SKU:
GL120
Εκτός αποθέματος
€47.40| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Ψύκτρες – Ανεμιστήρες |
| Brand | Aura |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory MX Glass ARGB Midi Tower Case – Black (with 5 ARGB fans – 2x140mm & 3x120mm)
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-113
Σε απόθεμα
€47.50| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο