Διαθέσιμο
Grandstream GXP1625 Ενσύρματο Τηλέφωνο IP 2 γραμμών Μαύρο
SKU:
GSTR0004
Σε απόθεμα
€47.60| Βάρος | 0.73 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Διαθέσιμο
Razer BASILISK V3 X HYPERSPEED – Wireless Gaming Mouse – 265h Battery – RGB – 18K DPI
SKU:
ZEG-RZ01-04870100-R3G1
Σε απόθεμα
€47.90| Βάρος | 0.21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5.2 × 15.6 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory HF Glass ARGB Midi Tower Case – Black (with 6 ARGB fans – 3x140mm & 3x120mm)
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-109
Σε απόθεμα
€48.20| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
Endgame Gear MPC-1200 Cordura Gaming Mousepad – black
SKU:
ZEG-EGG-MPC-1200-BLK
Εκτός αποθέματος
€48.40| Βάρος | 1.88 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 40 × 4 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
ASRock Challenger CL-550B 550W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Wired 80 Plus Bronze
SKU:
90-UXC055-BNEAAA
Σε απόθεμα
€48.60| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Energy-Efficient | 80+ Bronze |
| Ισχύς (Watt) | 550W |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Asrock |
Διαθέσιμο
LENOVO Yoga Yoga Pro Mouse, Tidal Teal
SKU:
OKT-GY51P14335
Σε απόθεμα
€49.07| Βάρος | 0.132 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | Three-stage DPI setting (800, 1600, 2400 as default), can be set from 800 to 4,000 in increments of 100 DPI by Software |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
DELL Keyboard KB700 Multi-Device Wireless US/Int’l QWERTY
SKU:
OKT-580-AKPT
Σε απόθεμα
€49.07| Βάρος | 1.01 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Σύνδεση | Wireless |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case PURITY Mini, Micro ATX Black
SKU:
OKT-PURITY
Σε απόθεμα
€49.20| Βάρος | 3.99 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 200 x 392 x 360 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Mini Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case MX330-X Middle ATX BLACK USB 3.0
SKU:
OKT-MX330-X 5NC1
Σε απόθεμα
€49.20| Βάρος | 5.635 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 195 x 473 x 427 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | ATX mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Μη Διαθέσιμο
MSI Spatium S270 SSD 240GB 2.5” SATA III
SKU:
S78-440N070-P83
Εκτός αποθέματος
€49.76| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 400 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 500 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | MSI |
| Χωρ. Δίσκου | 240GB |
Διαθέσιμο
DELL Keyboard KB740 Compact Multi-Device Wireless US/Int’l QWERTY
SKU:
OKT-580-AKOX
Σε απόθεμα
€49.83| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Σύνδεση | Wireless |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
Διαθέσιμο
Razer Kiyo Web Camera Full HD 1080p με Autofocus
SKU:
RZ19-02320100-R3M1
Σε απόθεμα
Original price was: €65.00.€50.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €50.00.| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Webcamera για H/Y |
| Brand | Razer |