Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case MX110 Mesh-G RGB Tempered Glass Middle ATX Black (4x120mm RGB fans preinstalled)
SKU:
OKT-382BD20.0001
Σε απόθεμα
€50.00| Βάρος | 5.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 200 x 452 x 360 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | ATX mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick DataTraveler Exodia S DTXS/512GB , USB 3.2, Black and Yellow
SKU:
OKT-DTXS/512GB
Σε απόθεμα
€50.00| Τύπος Κλεισίματος | Flip cover |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Signature K650
SKU:
OKT-920-010945
Σε απόθεμα
€50.00| Βάρος | 0.953 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless Marathon M705 Black
SKU:
OKT-910-001949
Σε απόθεμα
€50.00| Βάρος | 0.17 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Wireless Touch K400
SKU:
OKT-920-007145
Σε απόθεμα
€50.00| Βάρος | 0.53 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless Marathon M705 Charcoal
SKU:
OKT-910-006034
Σε απόθεμα
€50.00| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Brand | LOGITECH |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τεχνολογία | Laser |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB FLASH DTXG2/512 USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black 512GB
SKU:
OKT-DTXG2/512GB
Σε απόθεμα
€50.00| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Τύπος Κλεισίματος | Cap |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory HF Mesh ARGB Midi Tower Case – White (with 6 ARGB fans – 3x140mm & 3x120mm )
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-112
Σε απόθεμα
€50.10| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7701P Unmanaged PoE Switch με 8 Θύρες Gigabit Ethernet
SKU:
GSTR-0261
Σε απόθεμα
€50.30| Βάρος | 0.440 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |
Μη Διαθέσιμο
Razer Gigantus V2 XXL Pokemon Gengar Edition – Cloth Gaming Mousepad – Thick High-Density Foam Base
SKU:
ZEG-RZ02-03334200-R3M1
Εκτός αποθέματος
€50.50| Βάρος | 0.99 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42.5 × 8 × 8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Keychron C1 Pro (C1PX-M3) QMK/VIA Mechanical Brown Sw. – 8K Polling Rate Hot Swap. 80% US Retro RGB
SKU:
ZEG-C1PX-M3
Σε απόθεμα
€50.50| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35.7 × 13.1 × 3.3 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron C1 Pro (C1PX-M1) QMK/VIA Mechanical Red Switch – 8K Polling Rate Hot Swap.80% US Retro RGB
SKU:
ZEG-C1PX-M1
Σε απόθεμα
€50.50| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35.7 × 13.1 × 3.3 cm |
| Brand | Keychron |