Διαθέσιμο
Insta360 Wave Table Mount
SKU:
ZEG-CINSBBCC-01
Σε απόθεμα
€50.50| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 4.6 × 14 cm |
| Brand | Insta360 |
Διαθέσιμο
Keychron M3 Mini Wireless Mouse – (M3M-A1) 1k Hz
SKU:
ZEG-M3M-A1
Σε απόθεμα
€50.50| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 7.5 × 4.5 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GWN7052 Ασύρματο Router Wi‑Fi 5 με 4 Θύρες Gigabit Ethernet
SKU:
GSTR-0211
Εκτός αποθέματος
€50.90| Βάρος | 0.375 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Router |
Μη Διαθέσιμο
Be Quiet Pure Rock 2 FX Ψύκτρα Επεξεργαστή για Socket AM4/AM5/1200/115x/1700/RGB Φωτισμός
SKU:
PURE2FX
Εκτός αποθέματος
€51.00| Βάρος | 0.530 κ. |
|---|---|
| Brand | Be Quiet |
| Αναβάθμιση Η/Υ | Ψύκτρες Επεξεργαστών |
Διαθέσιμο
DELL Silent Keyboard and Mouse KM555W Greek Wireless
SKU:
OKT-580-BBWF
Σε απόθεμα
€51.00| Βάρος | 0.75 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1200 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
LENOVO Wireless Multi Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000-Greek/US
SKU:
OKT-4X31S04826
Σε απόθεμα
€51.00| Βάρος | 0.757 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Ανάλυση DPI | Three-stage DPI setting 1600, 2400 (default), 4000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkPad 65W AC Adapter – Slim tip
SKU:
OKT-0A36262
Σε απόθεμα
€51.00| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory HF Glass ARGB Midi Tower Case – White (with 6 ARGB fans – 3x140mm & 3x120mm )
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-111
Σε απόθεμα
€51.40| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Power Supply 550W 80+Plus Silver
SKU:
OKT-28200-P55SB-1EUR
Σε απόθεμα
€52.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 150 x 86 x 140 |
| Energy-Efficient | 80+ Silver |
| Ισχύς (Watt) | 550W |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
APC Back UPS CP12036LI 36W CONNECT
SKU:
OKT-CP12036LI
Σε απόθεμα
€52.00| Βάρος | 0.48 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | N/A |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 12 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 36W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 36VA |
| Τύπος Συσκευής | StandBy |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Μη Διαθέσιμο
Kolink Umbra Void AIO 120mm Performance ARGB CPU Water Liquid Cooler
SKU:
ZEG-PGW-CC-KOL-003
Εκτός αποθέματος
€52.80| Βάρος | 1.45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 9 × 11 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
Kolink Observatory MX Mesh ARGB Midi Tower Case – Black (with 5 ARGB fans – 2x140mm & 3x120mm)
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-116
Εκτός αποθέματος
€52.80| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |