Διαθέσιμο
Keychron C2 Pro (C2PX-M1) QMK/VIA Mechanical Red Switch – 8K Polling Rate Hot Swap.100% US Retro RGB
SKU:
ZEG-C2PX-M1
Σε απόθεμα
€54.40| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18.1 × 46.4 × 5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron C2 Pro (C2PX-M3) QMK/VIA Mechanical Brown Switch -8K Polling Rate HotSwap 100% US Retro RGB
SKU:
ZEG-C2PX-M3
Σε απόθεμα
€54.40| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18.1 × 46.4 × 5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Razer Seiren V3 Mini Πυκνωτικό Μικρόφωνο Υπολογιστή με Σύνδεση USB
SKU:
RZ19-04050100-R3M1-1
Σε απόθεμα
Original price was: €79.00.€54.80Η τρέχουσα τιμή είναι: €54.80.| Βάρος | 0.47 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Streaming |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Bluetooth POP ICON Keys Graphite
SKU:
OKT-920-013071
Σε απόθεμα
€55.00| Βάρος | 0.68 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Bluetooth POP ICON Keys Lilac
SKU:
OKT-920-013074
Σε απόθεμα
€55.00| Βάρος | 0.68 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Bluetooth POP ICON Keys White
SKU:
OKT-920-013072
Σε απόθεμα
€55.00| Βάρος | 0.68 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse Wireless MK470
SKU:
OKT-920-009204
Σε απόθεμα
€55.00| Βάρος | 0.84 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000 dpi |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse Wireless MK470 White
SKU:
OKT-920-009205
Σε απόθεμα
€55.00| Βάρος | 0.85 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000 dpi |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
DELL Power Adapter 90W Euro E5 TYPE-C
SKU:
OKT-452-BDUJ
Σε απόθεμα
€56.00| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
LENOVO 65W GaN Nano Adapter
SKU:
OKT-40AWGN65EU
Σε απόθεμα
€56.00| Βάρος | 0.34 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Μη Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 240 (Black) improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00178A
Εκτός αποθέματος
€56.30| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 15 × 17 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Keychron J5 (KJ5-H1Z) QMK Wireless Mechanical Keyboard Red Switch Hot-Swap RGB 100% US Dark Blue
SKU:
ZEG-KJ5-H1Z
Σε απόθεμα
€56.70| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 13 × 3.6 cm |
| Brand | Keychron |