Διαθέσιμο
RAZER ORNATA V3 TENKEYLESS – Mecha Membrane Gaming Keyboard – Low Profile – UV COATED KEYCAPS – US
SKU:
ZEG-RZ03-04880100-R3M1
Σε απόθεμα
€56.90| Βάρος | 1.23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.92 × 19.25 × 6.25 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer ORNATA V3 Gaming Keyboard – Low Profile Mecha-Membrane Switches – Split Resist – RGB – GR
SKU:
ZEG-RZ03-04461300-R3P1
Σε απόθεμα
€56.90| Βάρος | 1.12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 5.8 × 20 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer ORNATA V3 Mecha-Membrane Gaming Keyboard – Low-Profile – UV-Coated Keycaps US
SKU:
ZEG-RZ03-04460100-R3M1
Σε απόθεμα
€56.90| Βάρος | 1.12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 5.8 × 20 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case FV150 Mini RGB, Micro ATX Black
SKU:
OKT-382QA60.0001
Σε απόθεμα
€57.00| Βάρος | 6.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 285 x 365 x 436 |
| Χρώμα | Black |
| Form Factor | Mini Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case FV150 Mini RGB, Micro ATX Pink
SKU:
OKT-382QA60.0004
Σε απόθεμα
€57.00| Βάρος | 6.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 285 x 365 x 436 |
| Χρώμα | Pink |
| Form Factor | Mini Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
CC-COUGAR Case FV150 Mini RGB, Micro ATX White
SKU:
OKT-382QA60.0002
Σε απόθεμα
€57.00| Βάρος | 6.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 285 x 365 x 436 |
| Χρώμα | White |
| Form Factor | Mini Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS UT850EG Line Interactive LCD 850VA Schuko
SKU:
OKT-UT850EG
Σε απόθεμα
€57.00| Βάρος | 4.47 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | 1 x BB BP7.2-12FR |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 425W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 850VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
CC-COUGAR CPU Cooler FORZA 50 ESSENTIAL 120mm
SKU:
OKT-FORZA 50 ESSENTIAL
Σε απόθεμα
€57.00| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 50 x 135 x 155 |
| Συμβατότητα | Intel LGA 115X/1366/1200/1700/2011/2066, AMD AM5/AM4/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 1 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | COUGAR |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD A520M K V2, AM4, MATX
SKU:
OKT-A520M K V2
Σε απόθεμα
€58.00| Βάρος | 0.665 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | A520 |
| Socket | AM4 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Dell Premier Rechargeable Wireless Mouse – MS7421W – White
SKU:
OKT-570-ABLO
Σε απόθεμα
€58.00| Βάρος | 0.215 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Τεχνολογία | Optical |
Μη Διαθέσιμο
Razer Goliathus Chroma Extended Mousepad
SKU:
ZEG-RZ02-02500300-R3M1
Εκτός αποθέματος
€58.30| Βάρος | 0.95 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 14 × 36.5 cm |
| Brand | Razer |
Grandstream DP722 Ασύρματο Τηλέφωνο IP 10 γραμμών Γκρι
SKU:
GSTR-0113
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€58.40| Βάρος | 0.23 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |