Μη Διαθέσιμο
Logitech G502 Hero RGB Gaming Ποντίκι 16000 DPI Μαύρο
SKU:
910005471
Εκτός αποθέματος
€58.50| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | |
| Χρώμα | Μαύρο |
Διαθέσιμο
DELL Bluetooth Travel Mouse – MS700
SKU:
OKT-570-ABQN
Σε απόθεμα
€59.00| Βάρος | 0.175 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 2 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Bluetooth Travel Mouse – MS700 MISTY BLUE
SKU:
OKT-570-BBFX
Σε απόθεμα
€59.00| Βάρος | 0.175 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 2 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory MX Mesh ARGB Midi Tower Case – Black/White (with 5 ARGB fans – 2x140mm & 3x120mm)
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-117
Σε απόθεμα
€59.90| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory Lite RGB Midi-Tower – Tempered Glass – Black
SKU:
ZEG-GEKL-065
Σε απόθεμα
€59.90| Βάρος | 6.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 26 × 50 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory Lite Mesh RGB Mid-Tower – Tempered Glass – Black
SKU:
ZEG-GEKL-066
Σε απόθεμα
€59.90| Βάρος | 6.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 26 × 50 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Power Supply 650W 80+Plus Silver
SKU:
OKT-28200-P65SB-1EUR
Σε απόθεμα
€60.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 150 x 86 x 140 |
| Energy-Efficient | 80+ Silver |
| Ισχύς (Watt) | 650W |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkPad Mobile Workstation Slim 170W AC Adapter (Slim-tip)
SKU:
OKT-4X20S56701
Σε απόθεμα
€60.00| Βάρος | 1.516 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
LENOVO 100W AC Adapter USB Type-C
SKU:
OKT-4X21M37469
Σε απόθεμα
€60.00| Βάρος | 0.49 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Μη Διαθέσιμο
Be Quiet System Power 11 650W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Wired 80 Plus Bronze
SKU:
BP011EU
Εκτός αποθέματος
€60.08| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Energy-Efficient | 80+ Bronze |
| Ισχύς (Watt) | 650W |
| Modular | Full Wired |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Be Quiet |
Μη Διαθέσιμο
Patriot Viper P320 SSD 256GB M.2 NVMe PCI Express 4.0
SKU:
P320P256GM28
Εκτός αποθέματος
€60.33| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 1200 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 2200 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Patriot |
| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
Μη Διαθέσιμο
Lian Li Vector V100 Mini Black – 4 x 120mm ARGB – Mini/Micro ATX – LED RGB Strip – Tempered Glass
SKU:
ZEG-G99.V100RMIX.00
Εκτός αποθέματος
€60.50| Βάρος | 8.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49.5 × 28.2 × 51.1 cm |
| Brand | Lian Li |