Διαθέσιμο
BOYA BY-K9 USB RGB Microphone 3 selectable patterns w. shockmount (9 zones RGB)
SKU:
ZEG-BOYA K9
Σε απόθεμα
€60.50| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 15 × 35 cm |
| Brand | BOYA |
Διαθέσιμο
Lian Li DAN Case A3 White – M-ATX All Mesh Steel-Fabric PC Case from Daniel Hansen
SKU:
ZEG-G99.A3W.00
Σε απόθεμα
€60.50| Βάρος | 6.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 27 × 39 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li DAN Case A3 Black – M-ATX All Mesh Steel-Fabric PC Case from Daniel Hansen
SKU:
ZEG-G99.A3X.00
Σε απόθεμα
€60.50| Βάρος | 6.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 27 × 39 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7001 Multi-WAN Gigabit VPN Router
SKU:
GSTR-0263
Σε απόθεμα
€61.20| Βάρος | 0.550 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Router |
Διαθέσιμο
Lian Li RB0750 – 750W 80+ Bronze PSU – PCIe Gen 5.1 12+4pin – Intel ATX 3.1 – 135mm low-noise fan
SKU:
ZEG-G9P.RB0750B.B000.EU
Σε απόθεμα
€61.30| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26.4 × 21.3 × 11.2 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 240 A-RGB (Black) improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00182A
Σε απόθεμα
€61.30| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 15 × 17 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Razer Deathadder V3 Gaming Ποντίκι 30000 DPI Μαύρο
SKU:
RZ01-04640100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€61.60| Βάρος | 0.077 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | Razer |
| Χρώμα | Μαύρο |
Διαθέσιμο
Razer COBRA – Pokemon Gengar Ed.- 58g Lightweight Gaming Mouse – RGB UNDERGLOW – 8500 DPI
SKU:
ZEG-RZ01-04650700-R3M1
Σε απόθεμα
€61.60| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 15.6 × 4.7 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Kolink Observatory HF Plus Glass ARGB PWM Midi Tower Case Black with 6 ARGB PWM Fans (5x140mm 1×120)
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-129
Εκτός αποθέματος
€61.60| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory HF Plus Mesh ARGB PWM Midi Tower Case Black with 6x ARGB PWM Fans (5x140mm 1×120)
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-130
Σε απόθεμα
€61.60| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Kolink Observatory MX Mesh ARGB Midi Tower Case – White (with 5 ARGB fans – 2x140mm & 3x120mm)
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-118
Σε απόθεμα
€61.60| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 25 × 45 cm |
| Brand | Pro GamersWare |