Διαθέσιμο
ASUS CASE Prime AP201 MicroATX White
SKU:
OKT-90DC00G3-B39000
Σε απόθεμα
€62.00| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 205 x 350 x 460 |
| Χρώμα | White |
| Form Factor | Micro Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | mATX miniITX |
| Brand | ASUS |
Μη Διαθέσιμο
Razer Goliathus Chroma Gaming Mouse Pad XXL 920mm με RGB Φωτισμό Μαύρο
SKU:
RZ02-02500300-R3M1
Εκτός αποθέματος
€62.80| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Mouse Pad |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Lian Li Vector V100 Black – 4 x 120mm ARGB – LED RGB Strip – Tempered Glass – ATX Case
SKU:
ZEG-G99.V100RX.01
Σε απόθεμα
€63.00| Βάρος | 9.87 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 55.55 × 29.6 × 52.4 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 280 (Black) improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00179A
Σε απόθεμα
€63.00| Βάρος | 2.32 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33.5 × 17 × 15.5 cm |
| Brand | Arctic |
Μη Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III 280mm A-RGB White AIO CPU Water Cooler 2x P14 PWM PST A-RGB fan
SKU:
ZEG-ACFRE00151A
Εκτός αποθέματος
€63.00| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33.5 × 15.5 × 17 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Insta360 Wave Y-Cable and Power Adapter
SKU:
ZEG-CINSBBCB-08
Σε απόθεμα
€63.10| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11 × 4.9 × 15.4 cm |
| Brand | Insta360 |
Διαθέσιμο
Insta360 Connect Wall Mount
SKU:
ZEG-CINSBABD
Σε απόθεμα
€63.10| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 11 × 3.2 cm |
| Brand | Insta360 |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GRP2612P Ενσύρματο Τηλέφωνο IP 2 γραμμών Μαύρο
SKU:
GSTR-0118
Εκτός αποθέματος
€63.70| Βάρος | 0.550 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Διαθέσιμο
ASUS MOUSE PROART MD300 Wireless Black
SKU:
OKT-90XB04F0-BMU000
Σε απόθεμα
€64.00| Βάρος | 0.433 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 4200 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | ASUS |
Μη Διαθέσιμο
RAZER Hammerhead V3 X HyperSpeed – Wireless Gaming Earbuds – 2.4Ghz & Bluetooth – 40 Hours – IPX4
SKU:
ZEG-RZ12-05620100-R3G1
Εκτός αποθέματος
€64.30| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.2 × 10.1 × 4.9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7700M Unmanaged Switch με 5 Θύρες 2.5G Multi-Gigabit Ethernet
SKU:
GSTR-0266
Σε απόθεμα
€64.60| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |