Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 240 A-RGB (White) improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00186A
Σε απόθεμα
€64.60| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 15 × 17 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Razer BARRACUDA X QUARTZ Pink Wireless & Bluetooth PC/PS5/Switch/Android Gaming headset With USB-C
SKU:
ZEG-RZ04-04430300-R3M1
Σε απόθεμα
€64.60| Βάρος | 0.65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.6 × 20.8 × 10.1 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer COBRA – Pokemon Kanto Starters Ed.- 58g Lightweight Gaming Mouse – RGB UNDERGLOW – 8500 DPI
SKU:
ZEG-RZ01-04650400-R3M1
Εκτός αποθέματος
€65.20| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 15.6 × 4.7 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BASILISK V3 35K BLACK – RGB Gaming Mouse – Optical Switches – Tilt Wheel – 11 Buttons
SKU:
ZEG-RZ01-05230100-R3M1
Σε απόθεμα
€65.20| Βάρος | 0.21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.9 × 15.5 × 5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer KRAKEN V4 X USB – RGB 7.1 Gaming Headset – 40 mm Driver – PC/PS5/PS4
SKU:
ZEG-RZ04-05180100-R3M1
Σε απόθεμα
€65.20| Βάρος | 0.67 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 23.9 × 6.9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Gamdias AURA GL240 V2 Υδρόψυξη Επεξεργαστή Διπλού Ανεμιστήρα 120mm για Socket AM4/AM5/1700/1200/115x με ARGB Φωτισμό
SKU:
GL120
Σε απόθεμα
Original price was: €79.20.€66.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €66.00.| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Ψύκτρες – Ανεμιστήρες |
| Brand | Gamdias |
Διαθέσιμο
Keychron M3 Mini (M3M-A4) Wireless Mouse – 4k Hz Polling Rate
SKU:
ZEG-M3M-A4
Σε απόθεμα
€66.00| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 7.5 × 4.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
DELL Keyboard and Mouse KM7321W Greek Wireless
SKU:
OKT-580-AJQH
Σε απόθεμα
€66.00| Βάρος | 1.195 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Τεχνολογία | Optical |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GRP2603 Ενσύρματο Τηλέφωνο IP Μαύρο
SKU:
GSTR-0226
Εκτός αποθέματος
Original price was: €80.00.€67.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €67.90.| Βάρος | 0.500 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GRP2603P Ενσύρματο Τηλέφωνο IP 6 γραμμών Μαύρο
SKU:
GSTR-0179
Εκτός αποθέματος
€67.90| Βάρος | 0.67 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Μη Διαθέσιμο
Lian Li Vector V100 White – 4 x 120mm ARGB – LED RGB Strip – Tempered Glass – ATX Case
SKU:
ZEG-G99.V100RW.01
Εκτός αποθέματος
€67.90| Βάρος | 9.87 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 55.55 × 29.6 × 52.4 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
MSI MAG CORELIQUID A13 240 Υδρόψυξη Επεξεργαστή Διπλού Ανεμιστήρα 120mm για Socket AM4/AM5/1700 με ARGB Φωτισμό
SKU:
306-7ZWCA11-L80
Σε απόθεμα
€67.95| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 120 x 120 x 25 mm |
| Συμβατότητα | LGA 1700 LGA 1851 Socket AM4 Socket AM5 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 2 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | MSI |