Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless Triathlon M720
SKU:
OKT-910-004791
Σε απόθεμα
€68.00| Βάρος | 0.189 κ. |
|---|---|
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse Wireless MK540
SKU:
OKT-920-008685
Σε απόθεμα
€68.00| Βάρος | 1.07 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
Razer BARRACUDA X MERCURY Wireless & Bluetooth PC/PS5/Switch/Android Gaming headset With USB-C
SKU:
ZEG-RZ04-04430200-R3M1
Σε απόθεμα
€68.40| Βάρος | 0.65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.6 × 20.8 × 10.1 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 Black – Improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00180A
Σε απόθεμα
€68.80| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.4 × 16.7 × 14.2 cm |
| Brand | Arctic |
Μη Διαθέσιμο
Kolink Umbra Void AIO 240mm Performance ARGB CPU Water Liquid Cooler
SKU:
ZEG-PGW-CC-KOL-004
Εκτός αποθέματος
€69.35| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.4 × 14.2 × 16.7 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7002 Multi-WAN Gigabit VPN Router
SKU:
GSTR-0257
Σε απόθεμα
€69.40| Βάρος | 0.500 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Router |
Διαθέσιμο
Razer KAIRA HYPERSPEED – Wireless Gaming Headset – Playstation Licensed – WHITE – PS5 / PC / MOBILE
SKU:
ZEG-RZ04-03980200-R3G1
Σε απόθεμα
€69.40| Βάρος | 0.74 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.2 × 23.5 × 10.4 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BARRACUDA X Black Wireless & Bluetooth PC/PS5/Switch/Android Gaming headset With USB-C
SKU:
ZEG-RZ04-04430100-R3M1
Σε απόθεμα
€69.60| Βάρος | 0.65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.6 × 20.8 × 10.1 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
MSI MAG CORELIQUID A13 240 Υδρόψυξη Επεξεργαστή Διπλού Ανεμιστήρα 120mm για Socket AM4/AM5/1700 με ARGB Φωτισμό Λευκή
SKU:
306-7ZWCA21-L80
Σε απόθεμα
€69.90| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 120 x 120 x 25 mm |
| Συμβατότητα | LGA 1700 LGA 1851 Socket AM4 Socket AM5 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 2 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | MSI |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD H610M H V3 DDR4 ,1700 ,MATX
SKU:
OKT-H610M H V3 DDR4
Σε απόθεμα
€70.00| Βάρος | 0.71 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | H610 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Μη Διαθέσιμο
Endgame Gear OP1 8k V2 Gaming Mouse -Dark Frost – no click lag, 30.000 cpi
SKU:
ZEG-EGG-OP1-8K-V2-DF
Εκτός αποθέματος
€70.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 15 × 6 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
Endgame Gear OP1 8k V2 Gaming Mouse -Black – no click lag, 30.000 cpi
SKU:
ZEG-EGG-OP1-8K-V2-BLK
Εκτός αποθέματος
€70.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 15 × 6 cm |
| Brand | Pro GamersWare |