Μη Διαθέσιμο
Endgame Gear OP1 8k V2 Gaming Mouse – White – no click lag, 30.000 cpi
SKU:
ZEG-EGG-OP1-8K-V2-WHT
Εκτός αποθέματος
€70.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 15 × 6 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
Razer BASILISK MOBILE – Wireless Ergonomic Mouse – ChatGPT AI – RGB Gaming – Long Battery
SKU:
ZEG-RZ01-04310100-R3G1
Εκτός αποθέματος
€70.40| Βάρος | 0.29 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.2 × 17.6 × 5.7 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Endgame Gear XM2 8k Gaming Mouse, wired White
SKU:
ZEG-EGG-XM2-8K-WHT
Σε απόθεμα
€70.40| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 15 × 6 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
Lian Li Vector V150 Black – w/ 3 x ARGB Fans + Hub – Infinity Mirror – Micro-ATX, Mini-ITX PC Case
SKU:
ZEG-G99.V150INFX.00
Εκτός αποθέματος
€70.40| Βάρος | 8.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 27.7 × 53.5 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Corsair CV CV650 650W Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Wired 80 Plus Bronze
SKU:
CP-9020236-EU
Εκτός αποθέματος
€71.00| Βάρος | 1.900 κ. |
|---|---|
| Αναβάθμιση Η/Υ | Τροφοδοτικά |
| Brand | Corsair |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GRP2612W Ενσύρματο Τηλέφωνο IP 2 γραμμών Μαύρο
SKU:
GSTR-0132
Εκτός αποθέματος
Original price was: €76.80.€71.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €71.00.| Βάρος | 0.550 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD H610M H V2 DDR5 ,1700 ,MATX
SKU:
OKT-H610M H V2
Σε απόθεμα
€71.00| Βάρος | 0.77 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | H610 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
DELL Power Adapter 130W USB-C Euro 1M Power Cord
SKU:
OKT-450-BGJD
Σε απόθεμα
€71.00| Βάρος | 0.454 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming G305 Lilac
SKU:
OKT-910-006023
Σε απόθεμα
€72.00| Βάρος | 0.194 κ. |
|---|---|
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 12000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
Be Quiet System Power 11 750W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Wired 80 Plus Bronze
SKU:
BP012EU
Σε απόθεμα
€72.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Energy-Efficient | 80+ Bronze |
| Ισχύς (Watt) | 750W |
| Modular | Full Wired |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Be Quiet |
Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB (Black) improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00183A
Σε απόθεμα
€72.10| Βάρος | 2.35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33.5 × 15.5 × 17 cm |
| Brand | Arctic |