Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 207 Black – ATX PC Case (4 FANS) 2 x front 140 ARGB PWM & 2 bottom 120 PWM reverse
SKU:
ZEG-G99.LAN207RX.00
Σε απόθεμα
€72.10| Βάρος | 12.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 56.8 × 28.8 × 58.1 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer KRAKEN KITTY V2 – Quartz – RGB – USB 7.1 Gaming Headset – Kitty Ears – PC / PS5 / SWITCH
SKU:
ZEG-RZ04-04730200-R3M1
Σε απόθεμα
€72.10| Βάρος | 0.71 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 11.7 × 6.5 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer WOLVERINE V3 TOURNAMENT Ed – Gaming Controller – XBOX X/S/PC – 6 Remap Buttons – Fast Triggers
SKU:
ZEG-RZ06-05210100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€72.10| Βάρος | 0.97 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22.2 × 20.5 × 8.2 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer Wolverine V3 Tournament 8K – Wired PC Gaming Controller – TMR Thumbs – 6 Remappable Buttons
SKU:
ZEG-RZ06-05550100-R3M1
Σε απόθεμα
€72.50| Βάρος | 0.58 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.4 × 20 × 8.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB (White) improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00187A
Σε απόθεμα
€72.90| Βάρος | 2.35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33.5 × 15.5 × 17 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse POP Icon Combo Graphite
SKU:
OKT-920-013140
Σε απόθεμα
€73.00| Βάρος | 0.86 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 4000 dpi |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
GIGABYTE SSD 256GB 2,5” SATA III
SKU:
OKT-GP-GSTFS31256GTND
Σε απόθεμα
€73.00| Βάρος | 0.119 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 500 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 520 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
| Χωρ. Δίσκου | 256GB |
Διαθέσιμο
Lian Li DAN Case A3 Wood – M-ATX All Mesh Steel-Fabric PC Case from Daniel Hansen
SKU:
ZEG-G99.A3X-WD.00
Σε απόθεμα
€73.30| Βάρος | 6.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 27 × 39 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN MINI 60% Linear Red Opto Mechanical Switch Gaming Keyboard – US Layout
SKU:
ZEG-RZ03-03390200-R3M1
Σε απόθεμα
€73.90| Βάρος | 0.27 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.6 × 17.5 × 5.8 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V3 TENKEYLESS Mechanical Gaming Keyboard GR Layout – Green Switches
SKU:
ZEG-RZ03-03491100-R3P1
Εκτός αποθέματος
€74.10| Βάρος | 1.12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 39 × 5 × 20.1 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN MINI 60% Opto Mechanical Gaming Keyboard Purple Switch – US Layout
SKU:
ZEG-RZ03-03390100-R3M1
Σε απόθεμα
€74.10| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.4 × 4.4 × 31.6 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB Black – Improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00184A
Σε απόθεμα
€74.60| Βάρος | 2.55 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.4 × 16.7 × 14.2 cm |
| Brand | Arctic |