Διαθέσιμο
Lian Li DAN Case A3 Wood – Glass Side Panel – M-ATX All Mesh Steel-Fabric PC Case from Daniel Hansen
SKU:
ZEG-G99.A3X-WDG.00
Σε απόθεμα
€74.60| Βάρος | 6.05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51.1 × 27.2 × 39.3 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li DAN Case A3 Wood White – Glass Side Panel – M-ATX All Mesh Steel-Fabric PC Case from Daniel
SKU:
ZEG-G99.A3W-WDG.00
Σε απόθεμα
€74.60| Βάρος | 6.05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51.1 × 27.2 × 39.3 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Endgame Gear XM2 8k V2 Gaming Mouse -Dark Frost – 52g, 30.000 cpi
SKU:
ZEG-EGG-XM2-8K-V2-DF
Εκτός αποθέματος
€74.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 15 × 6 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Endgame Gear XM2 8k V2 Gaming Mouse -Black – 52g, 30.000 cpi
SKU:
ZEG-EGG-XM2-8K-V2-BLK
Σε απόθεμα
€74.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 15 × 6 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
Endgame Gear XM2 8k V2 Gaming Mouse – White – 52g, 30.000 cpi
SKU:
ZEG-EGG-XM2-8K-V2-WHT
Σε απόθεμα
€74.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 15 × 6 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME A520M-K ,AM4 ,MATX
SKU:
OKT-90MB1500-M0EAY0
Σε απόθεμα
€75.00| Βάρος | 0.96 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | A520 |
| Socket | AM4 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Lian Li O11D Mini V2 BLACK – ATX PC GAMING CASE – IMPROVED AIRFLOW – GPU SUPPORT BRACKET
SKU:
ZEG-G99.O11DMIV2X.00
Σε απόθεμα
€75.40| Βάρος | 11.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46.2 × 36 × 51.9 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 420 (Black) improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00181A
Σε απόθεμα
€75.40| Βάρος | 2.99 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.7 × 32.8 × 15.8 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 207 White – ATX PC Case (4 FANS) 2 x front 140 ARGB PWM & 2 bottom 120 PWM reverse
SKU:
ZEG-G99.LAN207RW.00
Σε απόθεμα
€75.40| Βάρος | 12.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 56.8 × 28.8 × 58.1 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer MOUSE DOCK PRO – 4K Polling Rate – Magnetic Wireless Charging – Anti-Slip Base – Chroma RGB
SKU:
ZEG-RZ81-01990100-B3M1
Σε απόθεμα
€75.60| Βάρος | 0.23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.5 × 17.5 × 6.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
BOYA BY-BA30 microphone Arm mic stand Built-in Cable Catch
SKU:
ZEG-BY-BA30
Σε απόθεμα
€75.60| Βάρος | 2.08 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 92 × 16 × 8.5 cm |
| Brand | BOYA |
Μη Διαθέσιμο
Dahua LM22-B200S VA Monitor 21.45″ FHD 1920×1080
SKU:
LM22-B200S
Εκτός αποθέματος
Original price was: €146.00.€76.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €76.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Dahua |
| Μέγεθος Οθόνης | 21.45 |