Μη Διαθέσιμο
Samsung S33GF VA Monitor 24″ FHD 1920×1080 100Hz
SKU:
LS24F330EAUXEN
Εκτός αποθέματος
Original price was: €119.00.€76.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €76.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| Μέγεθος Οθόνης | 24″ |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor L22-4e 21.5” FHD IPS, HDMi, VGA, 3YearsW
SKU:
OKT-67D5KAC6EU
Σε απόθεμα
€76.00| Βάρος | 4.1 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1300:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 22” |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
Διαθέσιμο
Lian Li O11D Mini V2 WHITE – ATX PC GAMING CASE – IMPROVED AIRFLOW – GPU SUPPORT BRACKET
SKU:
ZEG-G99.O11DMIV2W.00
Σε απόθεμα
€76.60| Βάρος | 11.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46.2 × 36 × 51.9 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BX500MI Line Interactive 500VA
SKU:
OKT-BX500MI
Σε απόθεμα
€77.00| Βάρος | 5.625 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | N/A |
| Μπαταρία | APCRBC110 |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 300W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 500VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTSE9G3/512GB, USB 3.2, Gold
SKU:
OKT-DTSE9G3/512GB
Σε απόθεμα
€77.00| Τύπος Κλεισίματος | No Cap |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming G402
SKU:
OKT-910-004068
Σε απόθεμα
€77.00| Βάρος | 0.21 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
Lian Li DAN Case A3 Wood White – M-ATX All Mesh Steel-Fabric PC Case from Daniel Hansen
SKU:
ZEG-G99.A3W-WD.00
Σε απόθεμα
€77.00| Βάρος | 6.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 27 × 39 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Razer Seiren V2 X Μικρόφωνο Υπολογιστή με Σύνδεση USB
SKU:
RZ19-04050100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€77.30| Βάρος | 0.47 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Streaming |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7702 Unmanaged L2 Switch με 16 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet
SKU:
GSTR-0270
Σε απόθεμα
€77.40| Βάρος | 1.230 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |
Διαθέσιμο
Kolink Unity Meshbay ARGB Midi ATX Tower Case – 400mm clearance (4 pre-installed fans & controller)
SKU:
ZEG-PGW-CH-KOL-120
Σε απόθεμα
€77.50| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50.5 × 29 × 44.5 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
DELL Keyboard and Mouse KM7120W Greek Wireless
SKU:
OKT-580-AIWU
Σε απόθεμα
€78.00| Βάρος | 1.02 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR / EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 7 |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Razer KRAKEN KITTY V2 BT – Quartz – RGB – 7.1 Gaming Headset – Kitty Ears – Bluetooth 5.2
SKU:
ZEG-RZ04-04860100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€78.30| Βάρος | 0.72 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21.2 × 10.5 × 26.4 cm |
| Brand | Razer |