Διαθέσιμο
Razer Kraken V4 X – Pokemon Kanto Starters – USB RGB 7.1 Gaming Headset – 40 MM Driver – PC/PS5/PS4
SKU:
ZEG-RZ04-05180300-R3M1
Σε απόθεμα
€78.60| Βάρος | 0.68 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.5 × 23.7 × 6.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
ASRock H810M-X Motherboard Micro ATX με Intel 1851 Socket
SKU:
H810M-X
Σε απόθεμα
€78.60| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | H810 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Asrock |
Διαθέσιμο
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB White – Improved AIO CPU Water Cooler 1700,1851,AM4,AM5
SKU:
ZEG-ACFRE00188A
Σε απόθεμα
€78.70| Βάρος | 2.45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.4 × 16.7 × 14.2 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 216 black – EATX/ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX (front 160mmx2, rear 140mmx1)
SKU:
ZEG-G99.LAN216X.00
Σε απόθεμα
€78.70| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.2 × 30.1 × 58.2 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
HP P24v G5 FHD Monitor 23.8″ VA με Χρόνο Απόκρισης 5ms GTG
SKU:
HP P24v G5 VA
Εκτός αποθέματος
Original price was: €119.00.€79.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €79.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 23.8″ |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkPad Mobile Workstation Slim 230W AC Adapter (Slim-tip)
SKU:
OKT-4X20S56717
Σε απόθεμα
€79.00| Βάρος | 0.49 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Μη Διαθέσιμο
Razer PRO CLICK V2 – Wireless Ergonomic Mouse – ChatGPT AI – RGB Gaming – Long Battery
SKU:
ZEG-RZ01-03900100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€79.70| Βάρος | 0.34 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.2 × 17.6 × 5.7 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer FIREFLY V2 PRO – RGB GAMING MOUSEPAD – USB HUB – BACKLIT LIGHTING
SKU:
ZEG-RZ02-04920100-R3M1
Σε απόθεμα
€79.70| Βάρος | 0.95 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 39 × 2.5 × 34 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer TARTARUS V2 – Mecha-Membrane Gaming Keypad (Chroma) – 32 Keys
SKU:
ZEG-RZ07-02270100-R3M1
Σε απόθεμα
€79.70| Βάρος | 0.73 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 10.6 × 24 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GWN7624 WiFi Mesh Network Access Point Wi‑Fi 5 Dual Band (2.4 & 5GHz)
SKU:
GSTR-0213
Εκτός αποθέματος
€79.98| Βάρος | 0.540 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Access Point |
Μη Διαθέσιμο
Razer DEATHADDER V3 HYPERSPEED – 55g Ultralight Wireless Gaming Mouse – 100h Battery – 26K DPI
SKU:
ZEG-RZ01-05140100-R3G1
Εκτός αποθέματος
€80.80| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.5 × 17.5 × 6 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN MINI MERCURY ED. – 60% Opto Mechanical Gaming Keyboard Purple Switch – US Layout
SKU:
ZEG-RZ03-03390300-R3M1
Σε απόθεμα
€80.80| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.4 × 4.4 × 31.6 cm |
| Brand | Razer |