Διαθέσιμο
KINGSTON SSD A400 2.5” 240GB SATAIII 7mm
SKU:
OKT-SA400S37/240G
Σε απόθεμα
€81.00| MTBF (Ώρες) | 1.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 350 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 500 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 240GB |
Διαθέσιμο
Keychron K1 V6 (K1X-B1) QMK Wireless Mechanical Keyboard Red Switch RGB 80% US Layout
SKU:
ZEG-K1X-B1
Σε απόθεμα
€81.50| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.9 × 34.6 × 2.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron K3 V3 (K3X-B1) QMK Wireless Mechanical Keyboard Red Switch RGB 75% US Layout
SKU:
ZEG-K3X-B1
Σε απόθεμα
€81.50| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.6 × 30.6 × 2.3 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron K10 V2 (K10X-B3) QMK Wireless Mechanical Keyboard Brown Switch RGB 100% US Layout
SKU:
ZEG-K10X-B3
Εκτός αποθέματος
€81.50| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.4 × 43.5 × 3.9 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B550M K, AM4 ,MATX
SKU:
OKT-B550M K G10
Σε απόθεμα
€82.00| Βάρος | 0.84 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B550 |
| Socket | AM4 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Ergo Wave Keys
SKU:
OKT-920-012304
Σε απόθεμα
€82.00| Βάρος | 1.45 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Lift Vertical Off White 910-006475
SKU:
OKT-910-006475
Σε απόθεμα
€82.00| Βάρος | 0.225 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Lift Erg Mouse Graphite (Left Handed)
SKU:
OKT-910-006474
Σε απόθεμα
€82.00| Βάρος | 0.225 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Lift Erg Mouse Graphite 910-006473
SKU:
OKT-910-006473
Σε απόθεμα
€82.00| Βάρος | 0.24 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Lift Vertical rose 910-006478
SKU:
OKT-910-006478
Σε απόθεμα
€82.00| Βάρος | 0.32 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 4000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V3 X HYPERSPEED – Black – Wireless Gaming Headset – 70h Battery – 2.4Ghz / BT / USB
SKU:
ZEG-RZ04-05420100-R3M1
Σε απόθεμα
€82.00| Βάρος | 0.77 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17.6 × 20 × 9.4 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer NAGA V2 HYPERSPEED – Wireless MMO Gaming Mouse – 30K DPI – 2.4GHz / Bluetooth – 19 Buttons
SKU:
ZEG-RZ01-03600100-R3G1
Σε απόθεμα
€82.00| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.89 × 7.46 × 4.31 cm |
| Brand | Razer |